Zadanie z niemieckeigo

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Verrsuchst du dein Taschengeld aufzubessern? Wie machst du das?

Prosze o odpowiedz na pytanie po niemiecku Prosze napisac byle wedlug wlasnego uznania zeby bylo Prosze napisac tak z 6 zdan mozna wiecej prosze o pomoc bo nie umiem tego zrobic
Schmarotzer sind hier unwillkommen
Co to znaczy co napisales prosze o pomoc w napisaniu tego zadania
Prosze napisac odpowiedz na to pytanie wedlug wlasnego uznania
Ja sam napisalem tylko po polsku prosze o przetlumaczenie tego i dodanie cos od siebie

Ja aby zwiekszyc swoje kieszonkowe co misiac dokladam sobie sume 100zl aby zaoszczedzic. Nie wydaje pieniedzy na rzeczy zbedne kupuje tylko rzeczy niezbedne. Proboje w przynajmniej w czasie wakacji znlezc sobie prace zeby zwiekszyc swoj kapital. Jak bede mial pieniadze to nie wydaje tylko oszczerzam te pieniadze. Oszczerzam pieniadze zeby kupic sobie jakas fajna rzecz. Takze zwiekszam swoje kieszonkowe sprzedajac rzeczy ktore mi sa juz nie potrzebne.Rowniez kupuje rzeczy taniej a sprzedaje drozej oczywiscie nei sa to rzeczy obojetne tylko lapie moment kiedy rzeczy sa tanie i za jakis czas sprzedaje drozej.
Spróbuj sam, ale nie tłumacz, tylko napisz od razu po niemiecku. Korzystaj z podręcznika, pewnie przerabialiście jakąś czytankę o pieniądzach czy kieszonkowym.
wlasnie ze nie sam mam to napisac
A z kim?
Prosze neich mi ktos to napisze sa napewno na forum ludzie dobrzy z neiemickeigo a ja jetsem slaby i njei wiem jak to napisac
nie jesteś słaby tylko jesteś leniwy!!!
Jetsem slaby nie wiem jak to napisac po niemeicku uweirzcie mi Jka bym nei byl leniwy to odrazu bym napisla po niemiecku i nie prosil was o pomoc a ja jetsem slaby potrzebuej waszej pomocy licze na was zgory dziekuej za pomoc
>uweirzcie mi Jka bym nei byl leniwy to odrazu bym napisla po niemiecku i nie prosil was o pomoc


W to akurat wierzymy :-)
Prosze napiszcei mi to
Niech mi ktos to przetlumaczy an neinmeicki bo aj nei umiem
no to masz pecha, nie możesz liczyć, że ktoś za ciebie wszystko zrobi. Nie umiesz, to dostaniesz 1. Taki los.
Napisalem juz prosze o sprawdzenie

Ich damit zu vergrößern ein Taschensein jeden Monat ich lege sich 100zl Betrag zu damit sparen ein. Er keine Geld gibt auf den entbehrlichen Sachen aus er kauft nur notwendige Sachen. Versucht in zumindest in der Zeit der Ferien zu finden sich eine Arbeit damit zu vergrößern seinen Fonds. Wie ich werde sein ein Pulver Geld das er nicht gibt nur aus ich spare dieser Geld. Ich spare Geld damit zu kaufen sich irgendeinen eine feine Sache. Auch vergrößere mich ein Taschensein indem verkaufen welcher Sache ich ist nicht mehr nötiges.Er auch kauft eine billige Sache und er verkauft teuerer natürlich er nicht ist das gleichgültige Sachen nur Pfote ein Augenblick wann einer Sache ist ein Tanz und hinter der irgendeinem Zeit er verkauft teuerer.
Kiepski ten translator znalazłeś.
jest dobrze :) tylko drobne błędy, przepisz ładnie do zeszytu i nie zawracaj głowy :-)
To poprawcie te drobne blaedy bo musze miec to napisane perfekt
nie umiesz przeciez napisac tego perfekt. Wiec o co chodzi?
wiem wiec wy mi pomozcie i poprawcie mi te drobne bledy
Prosze o poprawienie bledow
auf keinen Fall
gdzie jest ten blad
Prosze o pomoc w tym zadaniu bo mam to na jutro
Das geht uns n i c h t an!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Nur deutsch