Lis do kolegi na temat własnej pracy

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

potrzebuje listu do ....z.... w którym beda pozdrowieia dla całej rodziny od Pauliny.Dzieki za list i ciesze sie ze obroniłes prace dyplomowa i skończyłes studia.Ja własnie znalazłam prace w firmie transportowej.Jestem tak sekretarka i mam duzo pracy teraz własnie szef jest ze mnie zadowolony i postanowił dac mi podwyzke, bardzo sie z tego ciesze.Mam super kolegów w pracy gdyz wszyscy sa mezczyznami i doceniaja mnie w firmie.Wiem ze ta moze za szybko ale mysle ze juz w niedługim czasie wezme slub z Romkiem tym z którym rozmawiałes ostatnio.Postaraj sie szybko odpisac na ten list bo jestem ciekawa jak tam u ciebie bo ostatnio miałes jakies spiecie z szefem.Pozdrawiam ciebie i twoja rodzinke.Całuje was wszystkich mocno.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie