tłumaczenie

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Meine Freundin!

Mein bester Freundin heißt Sandra. Wir haben uns vor Zehn Jahren kennen gelernt. Sandra und ich sind auf dieselbe Lizeum und sogar in dieselbe Klasse gegangen. Sie hat schwarze lange Haare und blaue Augen. Sie tragen schick und modisch Klamotten. Sie ist immer lächelnd. Sandra ist lustig und nett. Sie mag tanzen und auf dem Gittare spielen. Wir treffen uns jeden Tag, nach der Schule und am Wochenende. Zusammen gehen ins Kino und auf Konzerte. Wir zusammen Einkäufe machen. Wir schicken uns die SMS-Nachrichten. Jedes Jahr fahren wir zussammen auf die Sommerferien. Meine Freundin ist zuverlässig, ruhig und sympatisch. Sie ist meine Freundin, denn sie hilft mir immer in schwierigkeiten Momenten. Wenn ich nicht in Stimmung bin, tröstet sie mich. Się ist vertrauenswurdig. Wir haben keine Geheimnisse voreinander. Sie kann ein Geheimnis bewaren. Wir teilen unsere Sorgen miteinander und versuchen sie mit gemeinsamen Kraften zu losen. Ich bin der Meinung, dass unsere Freundschaft ewig halten wird.
Moja najlepsza przyjaciolka nazywa sie Sandra, Znamy sie juz od 10 lat. Razem uczylismy sie na tym samym liceum, nawet bylismy razem w jednej klasie. Ona ma czarne, dlugie wlosy i niebieskie oczy. Ubiera sie szykownie i modnie. Sandra jest mila i smieszna. Ona Lubi tanczyc i grac na gitarze. Spotykamy sie codziennie po szkole i w weekand. Razem chodzimy na koncerty, kina i na zakupy. Wysylamy do siebie SMSy. Kazdego roku wybieramy sie razem na wakacje. Na moja przyjaciolke mozna liczy jest spokojna i sypatyczna. Ona jest moja przyjaciolka poniewaz pomaga mi zawszy w trudnych okolicznosciach. Jezeli nie jestem w dobry nastroju, pociesza mnie. Sandra jest godna zaufania. Nie mam przed soba zadnych tajemnic, ona jest wstanie tajemnice zachowac dla siebie. Razem dzielimy swoje problemy i probujemy je wlasnymi silami zwalczyc. Moim zdaniem nasza przyjazn bedzie wiecznie trwac.

:) (tlumaczenie prawie w slowo w slowo)

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Brak wkładu własnego