tłumaczenie na niemiecki blagam pomocy

Temat przeniesiony do archwium

Brak wkładu własnego
Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Drogi Klausie
Nazywam się Andrzej Ozimek i podobnie jak Ty biorę udział w wymianie polsko-niemieckiej. Mieszkam w polsce , w Czaplinku. Mam 45 lat i jestem szczęśliwym mężem i ojcem dwóch synów- Karola i Michała. Jestem od dwóch lat również dziadkiem, moja wnuczka na imię ma Karolinka. W domu w którym mieszkamy jest jeszcze jednen domownik- pies Pikuś. Moim hobby jest wędkarstwo, w wolnym czasie łowię ryby albo spędzam go w domu z rodziną. Bardzo się cieszę że mam możliwość wzięcia udziału w wymianie polsko niemieckiej i ciekawi mnie czy Tobie też się to podoba. Napisz mi coś o sobie. Po raz pierwszy bierzesz udział w wymianie?
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
Andrzej.

Drogi Andrzeju.
Bardzo dziękuje za Twój list. Podobnie jak Ty bardzo ciesze się z wziecia udziału w wymianie. To ciekawe doświadczenie i lepszej nauki języka. Ja mam 40 lat, żonę Kasię i córkę Amelię. Mieszkamy pod Berlinem w małym miasteczku. Moim hobby są motocykle. W wolnym czasie z przyjaciółmi jeżdzę sobie po okolicy. Pytałeś czy pierwszy raz biorę udział w wymianie, tak to moja pierwsza wymiana polsko-niemiecka. Bardzo mi miło że napisałeś.
Pozdrawiam i do zobaczenia Klaus.

-Cześć, idziesz do Basi na urodziny?
- Tak, dostałem zaproszenie, dlaczego pytasz?
-Zastanawiam się nad kupnem prezentu, może kupimy coś razem?
-Sądze że to dobry pomysł, masz jakieś propozycje?
-Myślałem że moglibyśmy kupić jej perfumy które lubi
-Wydaje mi się że perfumy to mało oryginalny prezent. Może kupimy jej biżuterię, proponuję zegarek.
-Widziałem, że Patryk już kupił jej zegarek więc chyba musimy wybrać coś innego. Co myślisz o kolczykach?
-Bardzo ciekawa propozycja. To dobry pomysł. Kupmy jej kolczyki, na pewno się jej spodobają.
-W takim razie do zobaczenia wieczorem na zakupach.
-Do zobaczenia.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

»

Pomoc językowa - Sprawdzenie