pomocyyy :(

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

mam problem... z tym niemieckim:/ musze miec na jutro opowiadanie..nauczyciel zadal z dnia na dzien... bardzo krotkie i proste zdania. PRosze jestem tak cienka z niemca..:( to musi byc w perfekcie pomoze mi ktos? mam 5 obrazkow... na 1.. dziecko ktore pali fajke a jego ojciec siedzi na fotelu, czyta gazete i to widzi... na 2... dziecko sie przed nim prezentuje z ta fajka ale ojciec nie zwraca na niego uwagi, na 3 dziecko staje przd nim a ojciec zaslania sie gazeta, na 4 dziecko z z wlosow leci woda... ;] a na 5 dziecko wklada ojcuu fajke miedzy nogi i ucieka do ubikacji.. prosze:(
postaram sie to zrobic :) poczekaj chwilke :)
Das Kind hat einen Zigarette geraucht, während sein Vater auf dem Sessel gessesen hat und eine Zeitung gelesen hat. Der Vater hat gesehen, daß der Sohn einen Zigarette geraucht hat. Das Kind hat sich vor dem Vater mit dem Zigarette im Mund prezentiert, aber der Vater hat keine auf ihn aufmerksamkeit gemacht. Das Kind hat vor dem Vater gestanden, aber der hat sich mit der Zeitung versteckt. Vor der Haare des Kindes ist das Wasser abgeflossen. Am Ende hat das Kind der Vater einen Zigarette zwischen Beine hineingesteck und ist zur Toilette gelaufen.
während seiner Vater powinno byc

tlumaczenie : dziecko palilo papierosa, podczas jego tata siedzial na fotelu i czytal gazete. ojciec widzial, ze dziecko pali papierosa. dziecko prezentowalo sie przed ojcem z papierosem w ustach, ale ten nie zwarcal uwagi. Dziecko stanelo przed ojcem, ale ten ukryl sie za gazeta. z wlosow dziecka splywala woda. dziecko wlozylo papierosa miezy nogi ojca i pobieglo do toalety.

mam nadzeje, ze bedzie ok ;D

pozdrawiam ;))
dzieki wielkie:* jestes kochana:) nie poradzilabym sobie z tym zadaniem:) jstem Twoja dluzniczka.. jak bede miala jak kiedys to sie odwdzięczę:*:) dziekuje
nie ma za co ;) mam nadzieje, ze bylo wszystko dobrze ;)
doominika8:
kilka uwag:
po 1. jest die Zigarette, a nie der Zigarette, zatem powinno być
Das Kind hat eine Zigarette geraucht

po 2. während sein Vater auf dem Sessel gessesen hat
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Brak wkładu własnego