Dzień po szkole- tłumaczenie

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Prosiła bym aby ktoś przetłumaczył mi tekst najlepiej dzisiaj bo na jutro muszę to mieć
Tak więc chodzi o to, że mam napisać jak spędzam mój dzień po szkole (chodzi o jeden dzień).

Oto tekst:

Po szkolę wracam z koleżanką do domu. O 14.30 Jem obiad i następnie robię zadanie domowe. Gdy już kończę lekcje włączam komputer i serfuje po internecie. Wieczorem około 16.30 wychodzę z moją koleżanka Justyna na spacer. Chodzimy po mieście, idziemy na zakupy lub na pizzę. Rozmawiamy o bardzo różnych sprawach. o 21.00 wracam do domu. Po powrocie pomagam mamie i rozmawiam z koleżanką przez telefon. O 22.30 kompie się, odrabiam resztę lekcji i idę spać około 23.


Z góry thx

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia