Możecie mi to przetłumaczyć?

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Mój dom

Mieszkam w Szczecinie. Mój blok ma trzy piętra. Moje mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze. Niedaleko bloku znajduje się park. W moim domu mieszka pięć osób : mój tata , moja mama , dwóch braci i ja. Dom jest ładny i wygodny. Znajdują się w nim dwa pokoje, korytarz, kuchnia i łazienka. Swój pokój dziele z dwoma braćmi. Pokój jest duży i jasny. Znajdują się tam dwa duże okna. Na parapecie stoją dwie doniczki z kwiatami. Na lewo od wejścia stoi moje łóżko, a na prawo dwa łóżka moich braci. Przy oknie stoi moje biurko. Po lewej stronie biurka stoi monitor , a po prawej lampka. Obok biurka stoi szafa i telewizor. W pokoju rodziców również znajdują się dwa okna. Przy których stoi regał a na nim telewizor. Na przeciw telewizora stoi stół jadalny wraz z krzesłami. A na przeciw stołu łóżko rodziców. Obok łóżka po lewej stronie stoi szafa a po prawej piec. Korytarz jest bardzo mały. Znajduje się w nim lustro, wieszak na kurtki oraz szafka na buty. Kuchnia nie jest zbyt mała. Znajdują się w niej podstawowe rzeczy jak : lodówka, kuchenka, pralka, półki, szafki itp. W łazience znajduje się wanna, ubikacja i szafka. To jest mój kochany dom.
NA PEWNO SA W TYM JESZCZE BŁEDY, POLECAM SPRAWDZIC.


Ich wohne in Stettin. Mein Wohnblock hat 3 Stocke. Meine Wohnung ist auf dem erste Stock. In der Nähe ist ein Park. In meine Wohnung wohnt 5 Personen: mein Vater, meine Mutter, 2 Bruders und ich. Das Haus ist sehr schön und bequem. In der Wohnung sind zwie Zimmers, ein Korridor, eine Küche und ein Bad. Mein Zimmer teile ich mit meinen Bruders. Das Zimmer ist groß und hell. Er hat 2 Fenstern. Auf der Fensterbank stehen zwei Blumentopfen mit Blumen. Links von Eintritt steht mein Bett und rechts stehen zwei Betten meinen Bruders. An dem Fenster steht mein Schreibtisch. Auf links von meinen Schreibtisch steht ein Bildschirm und auf links eine Lampe. Neben Schreibtisch steht ein Schrank und Fernseher. Im Zimmer meinen Eltern sind auch zwei Fenstern. Dort steht ein Regal, auf dem Regal steht Fernseher. Gegenüber des Fernsehers steht ein Tisch mit die Stuhle. Gegenüber des Tisches steht ein Bett .AUf links neben Bett steht ein Schrank. Der Korridor ist sehr klein. Es ist dort ein Spiegel, ein Kleiderständr und Schuhschrank. Die Küche ist nich so sehr klein. Hier sind : ein Kuhlschrank, ein Gasherd, eine Waschmaschine, Fäche und Schränke u.s.w Im Bad ist eine Badewanne, Toilette und ein Schrank. Das ist mein liebliengs Haus.
dziekuje :)

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia