list

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Piszę ten list dlatego że za miesiąc wyjeżdżam do Anglii (Londyn) i chcę zatrzymać się u Pana w hotelu. Moja koleżanka mówiła że to jest jeden z najlepszych hoteli w mieście i sama jest zadowolona z pobytu w nim. Wspominała również że posiada Pan świetnie wyszkolonych i miłych pracowników. Chciałbym zatrzymać się w pańskim hotelu na dwa miesiące, (od 1,04 do 30,[tel]r). Interesuje mnie pokój dwuosobowy z podwójnym łóżkiem i łazienką. Ile kosztuje taki pokój ? Proszę bardzo o przesłanie informacji o lokalizacji i sposobie dojazdu do niego z centrum miasta. Chcę jeszcze wiedzieć jakie atrakcje znajdują się w najbliższej okolicy i czy jest możliwość jedzenia posiłków w hotelu. Pozdrawiam serdecznie.

XYZ

P.S. Czy w hotelu jest basen, sauna, pralnia lub telewizja kablowa z całodobowym dostępem. Posiada Pan plac zabaw dla dzieci, albo brodzik. Proszę o szybką odpowiedź.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia