prosze o przetlumaczenie

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

czesc Aniu

Chciałabym cie zapytać czy masz może ochote wyjechać ze mną w podróż do Paryża.Celem tej mojej podróży jest zwiedzanie miejsc które bym bardzo chciała zobaczyć a mam na to dobrą okazę,moim celem nie jest tylko zwiedzanie ale także mały odpoczynek który jest mi potrzebny.Myslę że skusisz się na moją propozycje i pojedziesz ze mną.

Planuje wyjechać za tydzień w piątek,autokarem.Być może się coś zmieni ale myślę że wszystko będzie tak jak jest zaplanowane.
Koszt całej podróży wynosi około 3.500 PLN.W tę cenę jest wliczona droga w odydwie strony oraz nocleg w hotelu.

Podróż bedzie trwała cztery dni.Zapewne zwiedzimy ciekawe miejsca,budowle na przykład wieżę Eiffla,różne muzea,pola elizejskie.żeby zobaczyć wszystko napewno zabraknie nam czasu ale myślę że to nam narazie wystarczy.Może jeszcze kiedyś zdaży się taka okazja i pojedzimy raz jeszcze jeżeli oczywiście pojedziesz.Teraz decyzja należy do ciebie.Mam nadzieję że podróż sie uda i nikt nie bedzie żałował.
No, przecież wiesz, że powinnaś twoją wersję niemiecką podać, nie? No, co ci szkodzi? Podaj ją, zamiast sto razy wstawiać do forum ciągle jedno i to samo.
a ty nie rozumiesz ze nie umiem prztlumaczyc na niemiecki i dlatego prosze o przetlumaczenie
ja też chętnie pojadę
Sądząc po twoim polskim tekście, to powinnaś być już dość daleko. Jeśli jednak nie wiesz, co to der-die-das-wer-wie-was, to musisz iść do tłumacza i buuuuuuuuuuuuuulić! Albo nosić się z nadzieją, że się ktoś zlituje...Ja bym też pojechał, ale solo.
ja bym z lolitką pojechał :)
Najlepiej do Rygi przez Ząbkowice. Przecież ona nawet po francusku nie umi!
Nauczyłbym :)
Trę dupont eaou trottoire?
ton français est mauvais
przecież to po polsku i prawidłowo.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Kultura i obyczaje

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia