Praca opis domu i okolicy pomoc

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Witam czy jest ktoś co może mi przetłumaczyć list na Niemiecki

Witaj Marku Na wstępie chce zapytać o zdrowie, my nie dawno przeprowadziliśmy się do domu
jednorodzinnego na wsi .
Jest to piękny teren pokryty obfita zielenią bo mieszkamy w pobliżu parku gdzie jest
spokojna cicha okolica.
Zakupiliśmy ten dom do małego remontu gdzie są trzy pokoje kuchnia łazienka i mały .
przedpokój tez mamy zamiar wyremontować poddasze
W przyszłośći chcielibyśmy zamieszkać w duzym domu w podobnej okolicy cichej i
spokojnej bo planujemy mieć następne dziecko.
Z tego co pamiętam miałes też się przeprowadzić dalej mieszkasz w Berlinie czy zmieniłeś
Miejsce zamieszkania
Z tego co wiem to wam się powiększyła rodzinka pewnie masz już drogiego synka ?
Serdecznie was pozdrawiamy i czekamy na przyjazd do naszego gniazdka może już nam się rodzinka powiększy,masz do mnie nr telefonu zadzwoń jak będziecie w Polsce .
Jeszcze sprawa listu o urodzinach jak ktoś może proszę o przetłumaczenie z góry wam dziękuje


Witaj ,chciałem cie zaprosić na moje urodziny które odbędą się trzydzietego wrzesnia dwa tysiące jedynaśćie impreza rozpocznie się o 18 :00 .
Impreza odbedzie się w hotelu przy trasie a nazwa to Margarita wstep będzie tylko dla znajomych impreza zamknieta.
Ma być około 30 osób wszyscy znajomi,aktrakcje które będą przewidziane to szampan tort fajerwerki i może jakies panie tanczace .Czekam na ciebie będzie super pozdrawiam.
NIkt nie zna tu niemieckiego by choc cos napisal sciema z ta strona
Zero wkładu własnego, nikomu się nie chce odwalać za Ciebie roboty.

Spróbuj sam potłumaczyć i daj do sprawdzenia.
Cytat: Lukar
Zero wkładu własnego, nikomu się nie chce odwalać za Ciebie roboty.

Straszne, na tym forum nikt nie chce pomagać :)
To nie rykowisko - tu jeleni nie znajdziesz!
Nawet święty dział "Brak wkładu własnego" hütet vor Torheit nicht.
:-)))
Więcej tu bałwanów niż normalnych ludzi jak bym miał jak napisać ze złamana ręką to bym nie napisał tego postu debile jestesćie i tyle
Debil i bałwan, to jesteś ty. Nie zauważyłeś? 6 dni na to potrzebujesz?
Bez złamanej ręki wpisałeś? Ciekawocha.
A pieluszkę już zmieniłeś?
irciu kaz mu kapcie zabierac i po matke leciec tak jak to moja zosienka robila
Nie zapłaciliscie za mleko matce a tacy inteligenci wyssana inteligencja z mlekiem matki czyli zadna to forum to dala takich jak wy ze o jaki ja bos jestem a gowno umiecie frajerki
Lukar! I love you!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Brak wkładu własnego

 »

Życie, praca, nauka