Zamiana tekstu na czas Perfekt przeszly(nie wiem czy dobry dział ;/)

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Ich bin am 18-ten Juli 1994 in Chmielnik geboren. Ich habe Geburstag am Mittnach. Ich mache Geburstagparty zu Hause. Vor der Party schreibe ich Einladungen, lade die Gäste ein, mache Einkäufe, schmücke mein Zimmer ind bereite Geburstagessen vor, das heißt:
verschiedene Süßigkeiten, warme Gerichte, Getränke:
Mineraunassen, verschidene Säfte, Kaffe und Tee. Dann warte ich auf meine Gäste und Geschenke. Die Party beginnt um 20:00. Während der Party essen wir grillen, trinken, tanzen ind hören gute musk.Die Party hat gute Atmosfäre. Sie endet nach der Mitternacht

Pisalem to na lekcji i nie wiem tez czy wszystko jest poprawnie . jakbyscie zobaczyli jakis błąd to napiszczie. ;)
Hej, hej! Powoli. Co to Mineraunassen? Nie masz czasu na sprawdzenie w słowniku?
żle napisałem . chodziło o wode. Mineralwasser. reszta jest dobrze tak?
edytowany przez kokosowy94: 26 sty 2012
nie
tak
Wenn du meinst...
mam coś sprawdzic czy cos poprawic zeby ktos to zmienil?
Przecież uważasz, że dobrze. Mam się z tobą kłócić?
btw. a gdzie tu zamiana tekstu na czas Perfekt przeszły?
edytowany przez irkamozna: 26 sty 2012
no chodziło mi o to czy dałby ktos rade ten tekst zamienic na czas przeszly. i nie kloce sie z toba ze jest dobrze bo na pewno cos jest zle ale chyba nie za duzo
Najpierw zastanów się nad tekstem wyjściowym, a potem może zajmiemy się zamianą w czasach.
Nie przekonuj mnie, bo ja to wszystko wiem od lat.
Ich bin am 18-ten Juli 1994 in Chmielnik geboren. Ich habe Geburstag am Mittnach. Ich mache Geburstagparty zu Hause. Vor der Party schreibe ich Einladungen, lade die Gäste ein, mache Einkäufe, schmücke mein Zimmer und bereite Geburstagessen vor, Das heißt:
verschiedene Süßigkeiten, warme Gerichte, Getränke:
Mineralwassen, verschidene Säfte, Kaffe und Tee. Dann warte ich auf meine Gäste und Geschenke. Die Party beginnt um 20:00. Während der Party essen wir grillen, trinken, tanzen und hören gute musk.Die Party hat gute Atmosfäre. Sie endet nach der Mitternacht.
Co to "essen wir grillen"?
Grille:
http://de.pons.eu/dict/search/results/?q=grille&l=depl&in=&lf=de&kbd=pl-21
"Während der Party essen wir grillen"- podczas imprezy jemy z girlla
Grillen essen = jeść świerszcze
sam wysłałes mi link gdzie pisze ze grillen oznacza grillowac
Ja mam dzisiaj dobry humor.
Czemu bierzesz drugie znaczenie? Jak możesz "jeść grillowanie"?
Jadłeś już kiedyś potrawę pod nazwą "grillowanie"? Ciekawocha.
Jem zupowanie. Jem kotletowanie. Jem lodowanie. Jem plackowanie zeimniaczane. Jem pieczenie z rożna. Czisto po polsku i tak samo czisto po nie-miecku.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa