Kim chcę zostać w przyszłości.

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Muszę napisać kim chcę być w przyszłości, może być inżynier. Musi to być na ok. jedną stronę A4. Proszę o pomoc, bo muszę mieć to na jutro, a nie mam w ogóle czasu, żeby to zrobić, a taka zwykła praca zajmuje mi z 6 godzin lub więcej.
ha ha ha
Ich schreibe, was ich in der Zukunft sein wollen, kann es ein Ingenieur sein. Es verfügt über eine A4-Seite sein. Bitte helfen Sie, weil ich es für morgen brauchen, und ich habe überhaupt keine Zeit, dies zu tun, und wie ein einfacher Job nimmt mich von 6 Stunden oder mehr.
zeby chociaz po polsku napisala nie trzeba takiemu leniowi jeszcze text wymyslac ja pracuje 8 godzin i musze jeszcze pisac dla niej po polsku to jest skandal
Wähle einen Beruf, den du liebst, und du brauchst keinen Tag in deinem Leben mehr zu arbeiten. (Onkel Konfuzius)