Uzależnienie tłumaczenie! Pomocy!

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Hej!
Nie jestem zbyt dobra z niem jednak muszę napisać wypracowanie na temat najgorsze uzależnienie.
Napisałam wersję polską, jednak nie umiem jej przetłumaczyć. Mógłby ktoś pomóc? Ew. może być coś podobnego tylko aby sie z tematem zgadzało.
Uzależnienie to silne pragnienie spełnienie danej czynności, która usuwa pojawiające się pragnienie. Moim zdaniem najgorszym uzależnieniem jest uzależnienie od narkotyków.
Przede wszystkim to uzależnienie niszczy nasz organizm. W najgorszym wypadku możemy nawet umrzeć z tego powodu. Co więcej, zażywając narkotyki oddalamy się od bliskich i ranimy ich. Trzeba też dodać, że narkotyki są drogie, więc za wszelką cenę chcemy zdobyć na nie pieniądze. Dlatego narkoman jest w stanie ukraść, aby tylko zaspokoić swój głód narkotykowy. Najgorsze jest to że zaprzestanie używania narkotyków jest bardzo trudne i wymaga ogromnego wysiłku.
Istniej wile rodzajów uzależnieni np. od alkoholu, komputera, pracy. Jednak uzależnienie od narkotyków jest według mnie najgorsze bo w wielu przypadkach kończy się śmiercią
jeszcze pewnie na jutro rano
życzę powodzenia
Mary 95 nie masz nic o kotku?
????
Nie jesteście zbyt przyjemni. Po to jest ta strona, aby pomagać prawda? Nieważne, łaski mi nie róbcie.
Cytat: Mary_95
Nie jesteście zbyt przyjemni. Po to jest ta strona, aby pomagać prawda? Nieważne, łaski mi nie róbcie.
sama jestes bardzo niemila i brzydka nie masz o kotku - nie ma wspolpracy
Też się zawiodłem na tym forum. Mam nadzieję, że nie jesteście germanistami, bo jeśli tak, to współczuję waszym uczniom.
Cytat: Blathmac
Też się zawiodłem na tym forum. Mam nadzieję, że nie jesteście germanistami, bo jeśli tak, to współczuję waszym uczniom.

jestem germanistą i co z tego?
nie lubię leni i tyle!
Nikt nie lubi, ale nie trzeba od razu być niemiłym. Jak mnie ktoś prosi żebym mu w czymś pomógł, to nigdy nie robię za niego zadania, ale staram się naprowadzić. A mógłbym tak jak wy od razu wyśmiać.
Nie masz o kotku, to nie pyskuj!
Cytat: Blathmac
Nikt nie lubi, ale nie trzeba od razu być niemiłym. Jak mnie ktoś prosi żebym mu w czymś pomógł, to nigdy nie robię za niego zadania, ale staram się naprowadzić. A mógłbym tak jak wy od razu wyśmiać.

poczytaj sobie wpisy pytających, 1 na 100 chce coś zrobić, reszta to tylko "weź zdób za mnie"
Wiem jak to wygląda, bo na każdym tematycznym forum jest tak samo. Mi tylko chodzi o to, żebyście nie byli tacy niemili, bo nie ma ku temu powodów.
Dzięki Blathmac :) Niektórzy też nie rozumieją, że niemiecki to nie najważniejsza rzecz na świecie. Wolę się skupić na czymś, co mnie interesuje i co mi się przyda w życiu niż siedzieć godzinami nad niemieckim. I jeszcze dodam, że teraz raczej germaniści "kopią rowy", bo nie mogą pracy w zawodzie znalezć. Nie znasz człowieka, więc go nie oceniaj.
Niemiecki akurat się przyda, bo pracodawcy coraz częściej wymagają dwóch języków. Chyba, że się jakiegoś innego uczysz oprócz angielskiego :P
jesteście po prostu brzydkie. Język nie pomoże i się wcale nie przyda.
http://de.wikipedia.org/wiki/Molch
Akurat w moim przypadku, drugi język nie będzie potrzebny. Ale jakbym już musiała sie uczyć drugiego języka to raczej wybralabym hiszpański czy coś w tym stylu.
Hodos del toro!
A, teraz wszystkie grzeczne dzieci myją posłusznie ząbki, robią siku, odmawiają paciorek i spadają do wyrka.
Cytat: Mary_95
Wolę się skupić na czymś, co mnie interesuje i co mi się przyda w życiu niż siedzieć godzinami nad niemieckim.

masz rację, więc ucz się gotować, lub klęczeć :)
Cytat: Mary_95
teraz raczej germaniści "kopią rowy", bo nie mogą pracy w zawodzie znalezć.

kompletna bzdura, wpisz frazę niemiecki w pracuj.pl, a przekonasz się, że dla dobrego germanisty praca się zawsze znajdzie (i nie mówię to o nauczaniu takich jak ty)
Gotowanie... Pff Skoro myślisz ze tylko kucharz nie potrzebuje 2 języków to Twoj iloraz inteligencji jest bardzo wysoki. Jest co raz mniej dzieci co implikuje co raz mniejsza ilość nauczycieli. Jestem na pewno przekonana ze będąc w szkole robiles wszystko na 100%. I na pewno siedziales po nocach ucząc sie np. Fizyki
Cytat: Mary_95
Gotowanie... Pff Skoro myślisz ze tylko kucharz nie potrzebuje 2 języków to Twoj iloraz inteligencji jest bardzo wysoki.

co się czarujesz, skończysz karierę w kuchni i tyle, albo na kolankach http://demotywatory.pl/4129798 (jak masz jakiś tam wygląd)

Cytat: Mary_95
Jestem na pewno przekonana ze będąc w szkole robiles wszystko na 100%. I na pewno siedziales po nocach ucząc sie np. Fizyki

na pewno przekonana? - nowy polski??? (gimbusy szaleją)
i nie siedziałem po nocach, bo w nocy się śpi (albo i nie :), mało snu to trudności w zapamiętywaniu
Cytat: Mary_95
Jest co raz mniej dzieci co implikuje co raz mniejsza ilość nauczycieli. Jestem na pewno przekonana ...
Tu masz racje, to no we stwo rzenie na zywa sie "leń". Jestem prze konany.
Na tapczanie siedzi leń,
Nic nie robi cały dzień.

O, wypraszam to sobie!
Jak to? Ja nic nie rozbię?
A kto siedzi na tapczanie?
A kto zjadł pierwsze śniadanie?
A kto dzisiaj pluł i łapał?
A kto się w głowę podrapał?
A kto dziś zgubił kalosze?
O - o! Proszę!
Haha według Ciebie osoba która nie uczy sie niemieckigo jest leniem? Sądzę, ze robię więcej niż Ty.
Cytat: Mary_95
Haha według Ciebie osoba która nie uczy sie niemieckigo jest leniem? Sądzę, ze robię więcej niż Ty.

pewnie tak, pokazy na show***.tv
Cytat: Mary_95
Haha według Ciebie osoba która nie uczy sie niemieckigo jest leniem?
Zdecydowanie tak, bo jesteśmy na niemieckim forum, wo es immer heisst:
Schlifuj twój niemiecki.
edytowany przez niuniel: 23 paź 2013
Czemu Ty mnie tak obrazasz?
Cytat: Mary_95
Czemu Ty mnie tak obrazasz?
Sama się obrażasz i nudzisz ludzi, zamiast ruszyć własną dupkę i zacząć się uczyć.
O "d...e Maryni" możesz sobie pogaworzyć na fejsbuku, ale, widać, że ci się adresy pomyliły. Musisz się tutaj wyujadać.
Wypłacz cię, polskie jęczadło ty.
Uczę to sie mnóstwa rzeczy tylko nie niemieckiego. nie zdaje na maturze, w mojej karierze zawodowej nie jest mi potrzebny więc po co? Jescze raz powtórze: nie znasz człowieka nie oceniaj
Tak właściwie, to nie jest do końca tak, ze mi sie nie chce tego zrobić. Ja po prostu nie umiem. U mnie na niemieckim nie robimy prawie nic.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Brak wkładu własnego

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie