List 120 słowek (klasa IV technikum) - spoleczne zaangazowanie mlodziezy i udzial w akcjach charytatywnych

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Przygotowujesz referat na temat spolecznego zaangazowania mlodziezy i udzialu w akcjach charytatywnych. Napisz do kolezanki z Niemiec list, w ktorym :
- opiszesz dziedziny zaangazowania modziezy w Polsce
- wymienisz korzysci plynace z udzielania pomocy
- opiszesz formy udzielania pomocy ludziom niepelnosprawnym
- wymienisz akcje pomocowe w twojej szkole i zapytasz o akcje organizowane w jej szkole

Proszę o pomoc ;)
edytowany przez koniu7c: 30 paź 2013
ale nic nie jest przygotowane!
ale to jest tylko hipotetycznie ze przygotowujesz czyli mozesz sobie wymyslic tam co tylko chcesz, prosze was nic z tego nie ogarniam...
Cytat: koniu7c
ale to jest tylko hipotetycznie ze przygotowujesz czyli mozesz sobie wymyslic tam co tylko chcesz, prosze was nic z tego nie ogarniam...
czego nie ogarniasz?
Tego jak to zrobic...
No, to zaczynamy. Narpiew to:
opiszesz dziedziny zaangazowania modziezy w Polsce

Pisz!
Troche poszukałem w necie i cos sam myslałem. Prosze o mała poprawe bledow

Kürzlich , im Fernsehen , hören wir eine Menge verschiedener Wohltätigkeitsorganisationen . Wir freuen uns über Prominente, die viel Geld , um die Armen und Kranken helfen, geben zu reden.
Ich persönlich denke, es ist nicht notwendig , um reich und berühmt sein , für diejenigen, die es wirklich brauchen zu helfen. Meiner Meinung nach, können junge Menschen auch über das Sponsoring der Kinder zu Hause, Tierheim Orin ältere Menschen.
Solche Taten der Barmherzigkeit wird nützlich sein, für beide Parteien. Menschen in Not oder Tiere erhalten die richtige Pflege , und sie werden Kinder und lernen, für jemanden verantwortlich zu sein zu zahlen.
Manche fragen , was die Schüler können nützlich sein . Meiner Meinung nach, können sie Zeit mit Kindern in Waisenhäusern verbringen , um ihre Ferien zu bestimmen , um Dinge oder Spielzeug zu bringen. Darüber hinaus können die Jugendlichen helfen wpodeszłym Jahrhundert , zum Beispiel , aus dem Haus zu entfernen und in den Laden gehen . Und diejenigen, die sehr lieb sind von Tieren , kann Pflege von Hunden und Katzen in Tierheimen .
Unsere Schule organisiert auch eine Wohltätigkeitsorganisation . Wir suchen Sponsoren , um Reparaturen in einem Waisenhaus , Kinder zu machen und kaufen die notwendige Ausrüstung . Ich fand die Gastgeber bis fünfzig heimatlose Tiere . Ich bin froh , dass die Schüler an meiner Schule waren nicht gleichgültig gegenüber dem Leiden anderer .
Znaczy, że co ta sieczka ma znaczyć?
yy Google translator
i takie samo zadanie znalazlem tylko po rosyjsku
Cytat: koniu7c
i takie samo zadanie znalazlem tylko po rosyjsku
yyyyyyyyyyyyy
Znalazlem gdzies na forum to samo zadanie tylko po rosyjsku i przetlumaczylem w google trans na niemiecki
Cytat: niuniel
Znaczy, że co ta sieczka ma znaczyć?
to w koncu pomoze ktos czy nie ?
Cytat: niuniel
No, to zaczynamy. Narpiew to:
opiszesz dziedziny zaangazowania modziezy w Polsce

Pisz!
Pomogłem, ale ty nie chcesz takiej pomocy.
jak bym nie mial problemu z tym to bym chyba sobie pisal sam a nie pisal o tym na forum...
nie pieprz mi tu ciągle o dupie Maryni,lecz wykonaj punkt pierwszy, albo podjeb mnie do moderatora, to wywali nas obuch. Kapuji?
Dobrze ze umiesz czytac ze zrozumieniem... Po to tutaj o tym napisałem, bo nie umiem tego wykonac...
%==o
widzę niuniel, że punktów za pomoc od koniu7c dziś nie dostaniesz
no cóż, życie
a teraz czas na piwo
na prawde dzieki za pomoc, nie trzeba bylo ;)
Cytat: koniu7c
na prawde dzieki za pomoc, nie trzeba bylo ;)

następny cygan jedzący gruz
GDZIE POLSKIE ZNAKI!!! GDZIE Z TAKIMI BŁĘDAMI ORTOGRAFICZNYMI DO INTERNETU!!!
kończ, bo jutro masz pewnie na 8 do gimbazy
Jak już chcesz byc taki poprawny to powinieneś wiedziec, ze zdanie zaczynamy wielka litera. Polskie znaki nie maja i tak znaczenia skoro i tak wiedziales o co chodzi ;) w tym roku mam mature, wiec jednak jesteś jednym z tych idiotów, ktorzy cisną dookoła wszystkim od gimbusów, gdy tylko coś im się nie spodoba, pewnie się teraz czujesz Bogiem, bo ulzyles sobie w internecie ;)
PS. Strasznie chujowe forum
ps ich meine es auch
Cytat: koniu7c
Jak już chcesz byc taki poprawny to powinieneś wiedziec, ze zdanie zaczynamy wielka litera. Polskie znaki nie maja i tak znaczenia skoro i tak wiedziales o co chodzi ;) w tym roku mam mature, wiec jednak jesteś jednym z tych idiotów, ktorzy cisną dookoła wszystkim od gimbusów, gdy tylko coś im się nie spodoba, pewnie się teraz czujesz Bogiem, bo ulzyles sobie w internecie ;)
PS. Strasznie chujowe forum

ale pojechałeś gimbusie!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie