Czy pomógłbym mi ktoś ? Proszę o przetłumaczenie tego tekstu na niemiecki

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Cześć Ania.
Szkoda, że mieszkamy tak daleko od siebie. Chciałabym sie kiedyś wybrać z Tobą na zakupy. Wiem, że uwielbiasz zakupy. Tak samo jak ja ! Zakupy to mój świat. Mogłabym siedzieć w sklepie cały dzień i całą noc. Te sukienki, bluzki ... ach cudowne. Strasznie kocham zakupy. Niestety wszystko staje sie co raz bardziej droższe. Ubrania trochę kosztują dlatego nie kupuję ich tak często jakbym chciała. Pieniądze na zakupy daje mi moja mama. Sama tez staram sie zaoszczędzić trochę pieniędzy. Tutaj w Opolu są dwa takie fajne centra handlowe. Jest tam dużo sklepów co mnie bardzo cieszy. Fajnie, że coś takiego zbudowali właśnie tutaj. Przynajmniej nie muszę biegać po całym mieście, żeby coś sobie kupić. Przynajmniej wiem, że jak nie kupię czegoś w jednym sklepie to parę kroków dalej mam drugi sklep i może tam coś znajdę. Lubię kupować wszystko buty, sukienki, spodnie, spódniczki, bluzki po prostu wszystko. Teraz nastała moda na kupowanie rzeczy przez Internet. Robisz tak zakupy ? Ja czasami. Sądzę, że zakupy przez Internet są trochę ryzykowne. To takie kupowanie kota w worku. Idąc do sklepu mogę dotknąć jakąś rzecz, przymierzyć, pooglądać ... a kupując przez Internet tego nie zrobię. Może i to jest wygodniejsza forma zakupów ale jakoś wolę być tradycyjna. Mam nadzieję, że kiedy do mnie przyjedziesz spędzimy razem cały dzień chodząc od sklepu do sklepu. Już nie mogę się doczekać.
fajnie niuniel, fajnie ...

« 

Pomoc językowa