błagam o przetlumaczenie tekstu… potrzebuje to na dosłownie juz!

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Błagam potrzebuje ten tekst na jutro rano! prosze o przetlumaczenie w jezyku niemieckim. Błagam i z góry dziekuje!!!
Moje najlepsze swieata bozego narodzenia spedzilem z najblizsza rodzina u nas w domu. Przed zasiądnięciem do stołu, kiedy wyszła pierwsza gwiazdka połamaliśmy się opłatkiem i złożyliśmy sobie szczere życzenia. Po łamaniu opłatka wszyscy zasiedliśmy do stołu, na którym było dwanaście potraw wigilijnych.
Wszystko przygotowała to moja mama, ja jej pomagałem, wszystko nam smakowało. Po zjedzeniu poszedłem do mojego pokoju, a kiedy powróciłem do pokoju, w którym stała nasza piękna, oświetlona i pełna ozdób choinka zobaczyłem dużo prezentów dla mnie (i mojego rodzeństwa), ale w Święta Bożego Narodzenia nie chodzi tylko o prezenty, ale o miło spędzone Święta w gronie rodzinnym. Po otworzeniu prezentów poszliśmy z całą rodziną do kościoła na Pasterkę. Po powrocie z pasterki do domu wspolnie siedzielismy I spiewalismy koledy. Nastepnie wspolnie ogladalismy film pt: Kevin sam w domu” na ktorym zasnelismy. To byly najlepsze swieta bozego narodzenia w moim zyciu!





Moje swiata Bozego narodzenia spedze raczej standardowo jak wiekszoc rodzin w polsce: najprawdopodobniej w domu wraz z moimi rodzicami.
Okolo tygodnia przed swietami pojde do lasu z Tata po choinke ktora pozniej bede stroil z moja mama. dzien przed Wigilią bedizemy przygotowywac potrawy na kolacje. Beda TO miedzy innymi karp, barsz z uszkami, zupa z grochu, czy tez kapusta z grzybami. W dzien Wigili Bozego Narodzenia w raz z rodzicami bede wypatrywal pierwszej gwiazdki na niiebie. Przelamiemy sie oplatkiem i usiadziemy do kolacji. po zjedzonej kolacji pojdziemy odpakowywac wspolnie prezenty ktore beda pod choinka. Jesli starczy nam wieczorem sil i nie zasniemy to pojdziemy na pasterke. Tak beda wygladaly moje Swieta Bozego Narodzenia