Niemcy - znajomość kraju

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Czy uzupełniłby mi ktoś te zdania?

1.Im Westen grenzt die BRD an: __________________ , ____________________ , ______________________ und __________________ .

2.Die natürliche Grenze bilden im Norden die _________________ und die ________ .

3.Deutschland besteht aus 16 Bundesländern. Drei Städte: _______________ , __________________ und _________________ haben den Status eines Bundeslandes.

4.Wo liegen die Gipfel? Watzmann - ___________, Brocken - ___________ , Fichtelberg - _____________ .

5.Der höchste Gipfel Deutschlands heißt ___________ .
kolejny pokaz skrajnego lenistwa
wloch66cd 02 mar 2014
gosia465 teraz Ty robisz z siebie idiotkę? Rozwaliłaś mnie jak bronisz to coś. Widać że to niemieckiego nie umie wogóle pisze bzdury pod każdym możliwym postem. Rozje***** mnie dziewucho w tym momencie. Cytuje "mi bardzo pomógł" hahaha no żal tyle na ten temat. Bo z bez mózgami się nie dyskutuje. Pomógł dobre pisaniem bzdur żenada.
Widze, że dalej nie odpuszczasz "niuniel" żal cię bo psujesz to forum. Nie wiem po co to komentujecie widocznie sprawia wam to satysfakcje bo skoro ktoś dodaje wpis do działu "Brak własnego wkładu" a wy i tak swoje to nawet nie wiadomo czy to komentować czy zostawić bez komentarza.
Cytat: wloch66cd
Widze, że dalej nie odpuszczasz "niuniel" żal cię bo psujesz to forum. Nie wiem po co to komentujecie widocznie sprawia wam to satysfakcje bo skoro ktoś dodaje wpis do działu "Brak własnego wkładu" a wy i tak swoje to nawet nie wiadomo czy to komentować czy zostawić bez komentarza.
hamstwu, Jasiu nalerzy siem pszeciwstawiać siłom i kulturom osobistom.
pszeciwstawiać siłom i kulturom osobistom.
stimmt!
1.Im Westen grenzt die BRD an: Frankreich, Belgien, Niederlanden und Luxemburg,
2.Die natürliche Grenze bilden im Norden die Nord- und die Ostsee.
3.Deutschland besteht aus 16 Bundesländern. Drei Städte: Berlin, Hamburg und Bremen haben den Status eines Bundeslandes.
4.Wo liegen die Gipfel? Watzmann – in der Berchtesgadener Alpen, Brocken – im Harz und der Fichtelberg liegt im Erzgebirge.
5.Der höchste Gipfel Deutschlands heißt Zugspitze.
Temat przeniesiony do archwium.