Wypracowanie do 200 słów

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

czy potrafiłby ktoś pomóc mi napisa początek do mojej pracy
chodzi o to żeby opisac wypadek i osobę która zbiegła z miejsca zdażenia coś takiego
może sam coś spróbuj napisać hmmm
może ktoś przetłumaczy takie zdanie

W zeszłym tygodniu idąc do szkoły widziałem wypadek. Na skrzyżowaniu kierowca jednego z samochodów nie zastosował się do przepisów i przejechał na czerwoym świetle i udeżył w bok innego samochodu.
In voriger Woche,als ich in die Schule gegangen bin,habe ich einen Unfall gesehen.An der Kreuzung,ein Autofahrer hat die Verkehrsregeln nicht beachtet,ist an die roten Ampeln gefahren und ist in die Seite des anderen Autos gestoßen
vorige Woche
nie mam pojęcia jak napisac takie zdanie może ktoś pomoże

podbiegł do zniszczonego samochodu, zajrzał do środka ale nic nie zrobił tylko wrócił do swojego auta.
Er lief zum zerstörten Auto, schaute hinein, doch tat er nichts, nur kehrte er zu seinem Auto zurück.
pomocy jak przetłumaczyc

miał długie,gęste, rude włosy które zwisały mu do ramion
Schluß damit!
www.pons.de

to nie jest trudne zdanie...
czy to ma tak wyglądac


er hatte schulterlange rote Haare
czesc,

powiedzialabym:

"Er hatte schulterlanges, dichtes, rotes Haar"
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia