prosze o przetłuymacznie na niemiecki!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Drogi karolu.
jestem teraz na wycieczce w berlinie.Spedze tu 2dni.Do berlina jechałem 4godziny pociagiem, w pociagu było bardzo duzo ludzi i bylo ciasno. W planie wycieczki mamy zwiedzenie muru berlinskiego i muzeum i wiele innych ciekawostek.
Pozsnałem tu duzo ludzi. Poznalem karola, ktory pochodzi z Berlina, ktory byl naszym przewodnikiem po miescie.
Lieber Karol,
ich mache jetzt ein Ausflug in Berlin.Ich verbringe hier 2 Tage. Ich bin 4 Stunden mit dem Zug nach Berlin gefahren.Im Zug waren sehr viele Leute und es war sehr eng.Wir wollen den Berlinermauer und Museum besichtigen und viele anderen Neuigkeiten.Ich habe hier viele Menschen kennengelernt.Ich lernte Karol kennen,er kommt aus Berlin und ist unserer Stadtführer.
Ich lernte Karol kennen,er WAR unserer Stadtführer. Sorry za pomylke

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie