Prosze o pomoc

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Posze o przetłumaczenie tego na j.niemiecki.Mogle to napisać po niemiecku, ale powiesz że albo pisałem to po ciemku albo z translatora.Wolałbym żebyś wiedzieli co mam do przekazania.Pozdro

Przepraszam że długo nie pisałem, ale miałem dużo zajęć w tym miesiącu.
Własnie przyszedłem ze szkoły i strasznie boli mnie głowa.Jednak teraz musze
przygotowywać sie do egzaminu na prawo jazdy.
Po maturze chciałbym wyjechać do pracy i dorobić sobie trochę pieniędzy na studia.Najlepiej odpowiadałaby mi praca w anglii ponieważ chciałbym też podszkolić sobie język.W ciągu dziesieciu lat chciałbym zdobyć dobre wykształcenie.Chciałbym też wyjechać do pracy w Anglii.Zajęciem które by mi odpowiadało byłby informatyk.Dlatego ide na studia informatyczne.Z czasem chciałbym przyjechać do Polski i otworzyć tutaj własną firmę.Niekoniecznie związaną z komputerami i oprogramowaniem.
Moim najwiekszym życzeniem jest mieć wspaniały dom kochającą żonę i dobre dzieci.Chciałbym także żyć w dotatku i pełni szczęścia chyba jak każdy człowiek.
wolimy zebys sam spróbował

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Inne