Wspólna nauka niemieckiego przez Skype podstawy

Temat przeniesiony do archwium.
Witam serdecznie, szukam osoby by wspólnie uczyć sie niemieckiego przez Skype podstawy . Mianowicie aktualnie uczę sie z serialu Jojo aus Brasilien ,wygląda to tak : 1 cześć opracowuję pytania do serialu i chce z 2 osoba na wzajem sobie te pytania zadawać , 2 cześć oglądamy serial i własnymi siłami raz ja raz 2 osoba staramy sie opowiedzieć co tam sie wydarzyło itd , 3 cześć czytamy na głos i staramy sie rozumieć ze słuchu . W miedzy czasie jakieś wspólne uwagi wyjaśnianie nie zrozumiałych rzeczy itd Generalnie jestem otwarty na fajne rozwiązania by sie uczyć , samemu nauka jest nudna i mało efektywna . A i mi zależy na tym by zrozumieć i potrafić odpowiedzieć . Serdecznie zapraszam Skype : E E albo emiljano835
a, co umisz?
edytowany przez bibe: 26 paź 2016
Hej, nadal kogoś szukasz? BO ja również uczę się z tego serialu, tylko w trochę inny sposób niż ty, ja po prostu każdy odcinek sobie tłumaczę. A dokładnie robię sobie napisy ze słuchu, a na koniec tylko dodaje minuty i sekundy wyświetlania. Nauczyła mnie tego sposobu moja księgowa. Przemyśl to i daj znać,cz odpowiadałby ci taki sposób nauki.

 »

Nauka języka