Nowa wersja serwisu Szlifuj swój niemiecki - uwagi

Temat przeniesiony do archwium.
211-220 z 220
| następna
Hej, Zauważyłeś? No, to jedno już wiesz.
edytowany przez zochama: 14 cze 2011
Cytat: Lukar
zmieniliśmy dziś format pokazywania ostatnich wpisów na forum - w ten sposób powinno być bardziej przejrzyście i nawet dużo nowych wpisów w jednym temacie nie wpłynie na przejrzystość podstrony.

czekamy na Wasze uwagi

Wygląda lepiej, ale powinno być: autor wpisu (tego brak)- ostatni wpisujący. Przynajmniej tak wygląda w "Ostatnie wpisy", ale ogólenie ok.
Oczywioścoe resztan nie działa, ale jakiś postęp jest :)
Polska jakość: jakuśtambędzie!
p.S. Po wciśnięciu "Dodaj wpis" ukazuje się "proszę czekać". Całkiem miła i cholernie ważna informacja.
edytowany przez zochama: 14 cze 2011
Udostępniamy nową funkcjonalność w naszym serwisie - możliwość założenia własnego forum na interesujący Cię temat związany z szeroko pojętą nauką języka.

Zobacz szczegóły:
https://niemiecki.ang.pl/groups/nowa

Czekamy na uwagi.
Lukar, koniu!
Wiadomości prywatne są od miesięcy tymczasowo zablokowane.
Co jest?
Czy ta postkomunistyczna Polska już ci tak przewróciła we łbie?
Jest to zbyt niebezpieczne, czy jak?
Kiedy to paskudztwo odblokujesz?
Wstawiasz z twoimi Grześkami nowe funkcje, że to niby "napisz do moderatora" jest, a potem, jak się chce napisać, to jest to zablokowane?
"Tymczasowo"?
Czy wy jeszcze potraficie zdrowo myśleć, czy też to forum jest "obozem doświadczalnym" dla jakiegoś typka, co ci tylko wyciąga forsę z kieszeni za zrobienie "genialnego" forum?

To jest chyba tak, jak napis w tym polskim kiosku: Poszłem po piwo- zaraz wracam.
Lukar? Jak w nowym forum założyć nowy temat?
Dostaję meldunek, że nie idzie i mam przejść na stronę główną, albo spróbować jeszcze raz. I nic.
Podrzuciłeś śliwkę robaczywkę? Co robią te twoje programisty? Tylko kasują mamonę?
edytowany przez mama-bongo: 08 sie 2011
Pfff! W żadnym forum to nie idzie. Nie myśl sobie, że jesteś jedyna/y. Coś się tam naszemu adminowi znowu zacięło. Jak nie urok, to sraczka. A, miało być takie genialne toto. Gnój zupełny... Ja już dawno zaprzestałem próbować, bo mi na kiszki idzie! Jedynie raportowanie funkcjonuje. Dla starych, postkomunistycznych kapusiów. Albo nowokomunistycznych przyszłych magistrów z Viadriny.
edytowany przez zochama: 08 sie 2011
moja wina, nie sprawdziłem tego, naprawione.
czesc.
zazwyczaj niektorzy nie maja umlautow naklawiaturze i przy cwiczeniach powinna byc opcja zastepowania umlautow z ae,oe,ue,ss... to wtedy znaczy ze ktos wie, ze jest umlaut aczkolwiek go nie posiada "pod ręką". pozdrawiam!
w zadaniu nr 15 [Wstaw odpowiedni przyimek i odmień podane rzeczowniki i zaimki osobowe] jest nad "i" inny znaczek niz kropka (auf die Hílfe ) i nawet jak sie wpisze poprawnie, pokazuje,że jest błąd.
edytowany przez Blond_Venus: 24 sie 2011
Temat przeniesiony do archwium.
211-220 z 220
| następna

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Nur deutsch