wpisy

Temat przeniesiony do archwium.

moje wpisy sa natychmiast usuwane, ciekawe…

Lukar: Powiedz proszę, jak - twoim zdaniem - wygląda przyszłość tej strony? Jaki masz cel?
Cytat: Mokotow
moje wpisy sa natychmiast usuwane, ciekawe…

Lukar: Powiedz proszę, jak - twoim zdaniem - wygląda przyszłość tej strony? Jaki masz cel?

a co cie obchodzi przyszlosc tej strony nie twoj interes
Ich bin Lukar! Ich habe alle Straenge in der Hand! Lukar ist OK. Lukar ist good. Lukar ist the Best!
Aj love Lukar!
Die Zukunft ist rosa. Die Werbung ist geil. Und Moko, beteilige dich sinnvoller. Die Geschichte mit Diego ist nur ein Furz. Es lockt die anderen in unser Forum herbei. Jeder Mensch braucht einen Kotzplatz. Und bei uns ist es besser, als wie in einem Hyde-Park. Wir haben auch Kulturwissenschaftler da. Hast du es mitgekriegt? Und du bist auch erfolgreich dabei. Deine Aggression findet hier upust! Gib doch selber zu! Es macht doch dir auch Sauspass, oder etwa nicht?
btw. skąd się wziął nagle twój wpis?
edytowany przez zochama: 20 sty 2011
Cytat: Mokotow
moje wpisy sa natychmiast usuwane, ciekawe…
Niech zostanie.
edytowany przez zochama: 20 sty 2011
Was ist bloß mit dieser Seite los?
ich war vor ein paar Jahre hier, als Mokotow und eklerka noch aktiv beteiligt waren. Man könnte sich anspruchsvoll unterhalten. Jedoch das was jetzt hier los ist geht gar nicht!
Können wir uns bitte aufs Wesentliche konzentrieren?
Als Buch-Übersetzer solltest du eigentlich darauf achten, was du für einen Stuß zusammenschreibst. Wieviel Seiten hat dein Buch? Bitte den Umschlag abziehen! Bist du etwa Österreicher? Icke? Stellst du Ansprüche? Welche? Konzentriere dich aufs Wesentliche.
Angemeldet gestern, aber vor ein paar Jahren schon Unterhaltung gehabt? Da lachen nichtmal die Hühner! Neo! Oder Poke? Oder hat dich mein lieber Lukar schon mal herausgeschmeisst worden gewest?
edytowany przez zochama: 20 sty 2011
Mokotow: usuniete byly zachety do wejscia na inne forum oraz odpowiedzi na pyskowki diego. Ktory wpis za duzo zostal usuniety?
Bardzo dobrze. Tej reklamy nie potrzeba tutaj! Każdy wpis na temat tego forum g...nin.pl jest jedynie niesmaczną i niepożądaną reklamą. Z resztą forumowiczów damy sobie radę. Dzięki, Lukar! Powoli znajdziemy wspólny język i forum będzie trzeszczało od nowych gości!
edytowany przez zochama: 20 sty 2011
odpowiedzi na pyskowki diego...
Cytat: Mokotow
odpowiedzi na pyskowki diego...
Lukar ma rację, czy ci się podoba, czy nie.
@Lukar: OK. Preferujesz diego13 - good luck ;-)
edytowany przez Mokotow: 20 sty 2011
Mokotow, prosiłem cię już wielokrotnie, abyś się sensowniej udzielał. Ty się jednak za każdym razem rzucasz. O co tobie idzie, tak naprawdę?
O uznanie? Okay, jesteś uznany. Nikt ciebie stąd nie wyrzucał. Sam polazłeś gdzieś, diabłi wiedzą gdzie. Teraz wskakujesz nagle na Lukara? i czego? Jaki masz w tym interes? Mamy takie fajne posty. Takich fajnych ludzi. A ty upierasz się na tę kopniętą diego i skaczesz do oczu Lukarowi z tego powodu.
Przecież ty tylko pyskujesz za każdym razem, albo robisz reklamę, co jest przeciwko regulaminowi!
Po prostu: marudzisz, jak diego.
edytowany przez zochama: 20 sty 2011
Cytat: Mokotow
@Lukar: OK. Preferujesz diego13 - good luck ;-)

pewnie, ze preferuje bo diego jest kobietą... no sorry
Cytat: Akon1
Cytat: Mokotow
@Lukar: OK. Preferujesz diego13 - good luck ;-)
pewnie, ze preferuje bo diego jest kobietą... no sorry
Der schwule One-Man-Orchester-Mann furzt wieder und diesmal Interludium Opus 135 in Cis-dur auf Darmflöte mit Hemoriden-Sextett. Wie wir dich vermisst haben, Bubi!
edytowany przez zochama: 20 sty 2011
Cytat: zochama
Cytat: Akon1
Cytat: Mokotow
@Lukar: OK. Preferujesz diego13 - good luck ;-)
pewnie, ze preferuje bo diego jest kobietą... no sorry
Der schwule One-Man-Orchester-Mann furzt wieder und diesmal Interludium Opus 135 in Cis-dur auf Darmflöte mit Hemoriden-Sextett. Wie wir dich vermisst haben, Bubi!

nie fikaj, za cienki jesteś :)
Cytat: Mokotow
@Lukar: OK. Preferujesz diego13 - good luck ;-)

projektujesz Mokotow, nie preferuje diego, usuwam pyskowki i wpisy nie na temat
Cytat: Neo_Adonis
Was ist bloß mit dieser Seite los?
ich war vor ein paar Jahre hier, als Mokotow und eklerka noch aktiv beteiligt waren. Man könnte sich anspruchsvoll unterhalten. Jedoch das was jetzt hier los ist geht gar nicht!
Können wir uns bitte aufs Wesentliche konzentrieren?

MOKO MOKO MOKO
Cytat: zochama
Cytat: Akon1
Cytat: Mokotow
@Lukar: OK. Preferujesz diego13 - good luck ;-)
pewnie, ze preferuje bo diego jest kobietą... no sorry
Der schwule One-Man-Orchester-Mann furzt wieder und diesmal Interludium Opus 135 in Cis-dur auf Darmflöte mit Hemoriden-Sextett. Wie wir dich vermisst haben, Bubi!

no i jak tam randka z moim mezem hammelku a ja myslalam ze ty 100 % normalny jestes nie pomylilam sie
Cytat: Lukar
Cytat: Mokotow
@Lukar: OK. Preferujesz diego13 - good luck ;-)

projektujesz Mokotow, nie preferuje diego, usuwam pyskowki i wpisy nie na temat

Diego jest slicznitkim i milutkim koteczkiem nie wolno jego personelu zle traktowac
Cytat: zochama
Mokotow, prosiłem cię już wielokrotnie, abyś się sensowniej udzielał. Ty się jednak za każdym razem rzucasz. O co tobie idzie, tak naprawdę?
O uznanie? Okay, jesteś uznany. Nikt ciebie stąd nie wyrzucał. Sam polazłeś gdzieś, diabłi wiedzą gdzie. Teraz wskakujesz nagle na Lukara? i czego? Jaki masz w tym interes? Mamy takie fajne posty. Takich fajnych ludzi. A ty upierasz się na tę kopniętą diego i skaczesz do oczu Lukarowi z tego powodu.
Przecież ty tylko pyskujesz za każdym razem, albo robisz reklamę, co jest przeciwko regulaminowi!
Po prostu: marudzisz, jak diego.

no teraz mam powod do marudzenia moj byly rodowity jest w drodze do ciebie a ja siedze samotna i opuszczona tego ci nie daruje ty lobuzie
Cytat: Mokotow
@Lukar: OK. Preferujesz diego13 - good luck ;-)

moko zachowujesz sie jak male dziecko ktore od lukara nie dostalo cukiereczka gudi gudi gudi
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Kultura i obyczaje

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie