Banowanie

Temat przeniesiony do archwium.
Apeluję do administratora strony o zbanowanie użytkowniczki Irkamozna, bo jej wyjątkowo chamskie, wulgarne i niedotyczące tematu wypowiedzi urągają temu forum w każdym aspekcie i tylko zaniżają jego poziom. Użytkowniczka ta odstrasza wszystkich nowych, obraża i nikomu jeszcze nie pomogła, a jak do tej pory, reakcji ze strony administratorów i moderatorów nie widać. Przez takich ludzi ta strona upada... Chyba są tu bany? ; |
Cytat: Nelgor
Apeluję do administratora strony o zbanowanie użytkowniczki Irkamozna, bo jej wyjątkowo chamskie, wulgarne i niedotyczące tematu wypowiedzi urągają temu forum w każdym aspekcie i tylko zaniżają jego poziom. Użytkowniczka ta odstrasza wszystkich nowych, obraża i nikomu jeszcze nie pomogła, a jak do tej pory, reakcji ze strony administratorów i moderatorów nie widać. Przez takich ludzi ta strona upada... Chyba są tu bany? ; |apeluj, dziecko, apeluj. on mnie na pewno zbanuje, no on lubi takie gimbusy, jak ty.
nareszcie znazł się niedojrzały ćwok, który jeszcze nikomu nic nie pomógł, tylko wybrzydza w każdym poście. A, potem jeszcze żąda banowania, pejczowania, bo mu własna niewiedza zalewa oczy. Lukar, banuj!
i zostaw tutaj tylko takich smarkaczy! bądą sobie mogły nareszcie bez krępacji pogaworzyć o d..e maryni.
Gnojstwo for president!
Ja to lajkuję!
Cytat: irkamozna
nareszcie znazł się niedojrzały ćwok, który jeszcze nikomu nic nie pomógł, tylko wybrzydza w każdym poście.

no niestety Nelgor taka jest prawda
edytowany przez Tamod: 18 lip 2012
http://nelgor.cba.pl/?tag=nelgor
Cytat: Tamod
no niestety Nelgor taka jest prawda

Ehh... Zastanów się, co mówisz. Ja nie pluję jadem na wszystkich dookoła.

Cytat: irkamozna
http://nelgor.cba.pl/?tag=nelgor

I? Nie widzę związku...

Jak już powiedziało to wielu przede mną, szkoda na te forum czasu. Pseudogermaniści, którzy potrafią tylko bluzgać. Szkoda, że nikt nic z tym nie robi, no ale cóż, widocznie administracji nie zależy na tej stronie. Nic tu nie ma i nie będzie...

Nie będę się z wami wdawał w dysputy, bo siebie jesteście oboje warci.
Cytat: Nelgor
Cytat: Tamod
no niestety Nelgor taka jest prawda

Ehh...

pokaż gdzie tu komuś pomogłeś !
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Życie, praca, nauka