!!!!!Wulgaryzmy na Forum!!!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Witam i serdecznie pozdrawiam autora tej super strony . Mam takie oto pytanie- czego administrator tej strony dopuszcza do uzywania obrazliwych,ponizających innych uzytkowników zwrotów ? Za kazdym razem kiedy ktos dodaje temat wtrąca sie jeden Pan i rozkłada cały post na łopatki- w obrazliwym znaczeniu tego słowa. Nikt pózniej nie chce dodawac kolejnych wpisów bo czuje sie wysmiany i kompletnie zlekcewazony przez takiego uzytkownika. Sam miałem taką sytuacje i widze ze od mojego ostatniego logowania niecały rok temu nic sie nie zmieniło.
Zyję autor tej strony wogóle? Jesli tak to proszę o kontakt jak najszybciej bo niedopuszczalne jest takie zwierzęce zachowanie w publicznym miejscu, które mogło by sie stac oazą wiedzy zamiast smietnika zbiorowych przezwisk i wulgaryzmów.

Pozdrawiam Łukasz
o d..ę otłuc, to wulgaryzm? Wulgaryzmem są fałszywe porady takich Łukaszków!
Proszę admima o kontakt w tej sprawie . Ten Pan powyżej rozwala cale forum . Nie mówi nigdy nic konkretnego i ubliza innym użytkownikom .
Admima Mima!
Popieram w zupełności wypowiedź. A szczególnie to "ubliża innym użytkownikom" i "zwierzęce zachowanie w publicznym miejscu". Takie coś nie powinno mieć miejsca.
Cytat: Zaubertrick
A idźcie wy wszystcy w piździechę..
Zaubertrick = 29 Mar 2014
Ja również popieram wszystko co na temat tego człowieka tutaj zostało napisane. W mojej ciekawej historii można sobie zobaczyć jak ten oto człowiek obrażał mnie za prawie każdym razem, jak próbowałam się coś dowiedzieć. Nie chce mi się tego szukać, bo i po co. Nauczyłam się j. niemieckiego i naprawdę to wcale nie było takie trudne. :) Aby tłumaczyć sobie cokolwiek się chce. Bye.
A zreszto po co długo szukać..

"niuniel
wczoraj, 22:23

a, teraz zrób siku, zmów grzecznie paciorek i idź lu-lu.
Jak każdy poważny doradca."

-gdzie ktoś prosi o pomoc. Żałosne, że ty wogóle nie masz wstydu.
Dzięki Gosiu za wpis ;)
Zaubetrikowi tez ;)
Cytat: gosia465
A zreszto po co długo szukać..

"niuniel
wczoraj, 22:23

a, teraz zrób siku, zmów grzecznie paciorek i idź lu-lu.
Jak każdy poważny doradca."

-gdzie ktoś prosi o pomoc. Żałosne, że ty wogóle nie masz wstydu.
Gdzie ten nieuk prosił tu o pomoc? Mam nowe silikony, ale czegoś wzrok mętny i suknia plugawa.
Marsz do książek, a nie tu leworucje robić.
Ruszcie własne dupki, zanim wpiszecie coś na światowym forum, darmozjady!
I, tak nie wiecie, jak jest krowa po niemiecku, a to podstawówka.
"I, tak nie wiecie, jak jest krowa po niemiecku, a to podstawówka." -niuniel.

Po tym także widać bardzo dobrze, jakim on jest człowiekiem.
Sam sobie marszuj do książek. Nie widziałam gdziekolwiek aby było napisane, że ktoś coś ma robić. Żyjemy przecież w wolnym, demokratycznym kraju. Na rozumy się wymieniłeś z kimś?..

Żałuję że tu wogóle trafiłam. Ale już mnie tu nikt nie zobaczy. Radzę każdemu kto tutaj trafi dobrze się zastanowić -czy warto. Moim zdaniem nie warto, bo on nikomu w niczym nie pomógł. A zreszto wyżej jest wszystko napisane. Na tym tyle. Pa, ostatecznie.
Widocznie pan/pani "niuniel" dobrze jezyk i czuje sie wielki/a. Wystarczy taka osobe ignorowac, bo wodocznie szuka wrazen. Nawet jak czasami pomoze. Nie reagujac ma glupie komentarze, moze wreszcie odpusci. Pozdro!!:D
Temat przeniesiony do archwium.