rosyjski

Temat przeniesiony do archwium.
tak sie zastanawiam, skoro sa tutaj podstrony z hiszpanskim czy wloskim, ktorych uczy sie w naszym kraju stosunkowo malo ludzi, dlaczego nie ma rosyjskiego? wlasciwie poza strefa rosyjski.filo.pl nie ma w polskim internecie stroiny rusycystycznej.... szkoda, bo przeciez to nie tylko bardzo melodyjny, piekny jezyk, ale tez jednak nadal uczy sie go sporo osob. wyslalem majla w tej sprawie do redakci www.ang.pl ale jakos nie ma odzewu..... mysle ze warto by bylo stworzyc strone dla milosnikow rosyjskiego.
czesc:)
OOO !!! fajnie, ze ktos o tym pomyslal. jestem jak najbardziej za :)
Tez lubie ten jezyk, chociaz w dzisiejszych czasach chyba rzeczywiscie jest nie na topie:(
[email]
Witam wszystkich!!!
Ja tez jestem za!!! Jestem hiszpanem. Ucze sie rosjyskiego i polskiego bo mnie bardzo interesuje sie jezykami slowianskimi i dlatego szukam ludzi, z ktorymi moglbym te dwa jezyki cwiczyc. Dla zainteresowanych,moj email: [email]

Pozdrawiam!!!
to jeszcze ja podam swoje namiary

[email]
[gg]

mysle ze sie trzeba zgadac i moze wspolna inicjatywa przyniesie skutek :)
hej !!!
jezeli chodzi o jezyk rosyjski temat ten byl poruszany juz na forum angielskim nie raz ale wiele razy i tu podaje cytat Lukara

"prosze bardzo, dla mnie nie ma problemu - tylko niech zglosi sie ktos kto chce tworzyc material..."

bylo to jakis czas temu i jak widac nikt nie podjal proby tworzenia tej strony erazem z nim. sam Lukar nie da rady zrobic wszystkiego, a niestety, wszyscy od niego oczekuja, ze caly czas bedzie siedzial i tworzyl nowe dzialy z roznymi jezykami...
ja oczywiscie tez jestem za ta strona i chetnie bym pomogla ale niestety nie umiem rosyjskiego tak dobrze zebym mogla uczyc innych... uczylam sie rosyjskiego tylko 2 lata w podstawowce i juz prawie wszystko zapomnialam...
dlatego nie nalezy apelowac do Lukara tylko do ludzi ktorzy umieja jezyk rosyjski zeby pomogli w tworzeniu tego nowego dzialu

wiec apeluje : LUDZIE POMOZCIE!!! ;D

pzdr 4 all
https://www.ang.pl/Kto_jest_za_11142.html

to kolejny temat ktory poruszal roabudowanie tych stron ktore juz sa oraz stworzenie strony rosyjskiej

jeszcze raz pzdr 4 all
dobra to raz kozie smierc, wyslalem do Lukara maila ze zgloszeniem :)
Okay, ja sobie też odświeżę chętnie ten język :-)
o, z rosyjsiego jestem dobra!
oj roberciq du wieder... ich weiß russisch ist eine schöne Sprache... kak was zawod... und so weiter....aber das soll über deutsche Sachen sein!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mach dir keine sorgen bald wird es eine russische seite geben :)
o Gott... wie immer keiner hört mir zu
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa