Pytanie---

Temat przeniesiony do archwium.
Chciałam zapytać czy ktoś wei jak można usunąć niektóre, własnie wiadomosci??? czy ktoś wie??? DANKE
kolo kazdego postu zaraz za slowem odpowiedz jest kosz na smieci to oznacza usunac czyli wymazac swoj post
Dzięki.., a czy robiłaś to już kiedyś??? bo tam trezba podać dlaczego chcę usunąć....?
podanie przyczyny nie powinno sprawic tobie klopotu, chywa wiesz dlaczego usuwasz wpis
no jasne..tlyko chciałm zapytać czy jakieś konsekwencje tego??? czy usuwałas juz kiedyś posty??
nic sie nie stanie, przeciez usuwasz to co sama napisalas
okok...dzięki:) a czy wiesz moze, po jkaim czasie bedzie usunięty post?
kliknięcie ikonki kosza nie jest jednoznaczne z usunięciem postu, to jest tylko zgłoszenie go do usunięcia
aaa...a od czego to zlaezy czy bedzie on usunięty??? czy wiesz może? a usuwałas kiedyś post??
Cytat: *paulineczka*
kolo kazdego postu zaraz za slowem odpowiedz jest kosz na smieci to oznacza usunac czyli wymazac swoj post

ja nie mam tego,a chciałabym usunąć
Koteczku, czekałaś na to całe 4 lata? W międzyczasie forum się totalnie zmieniło. Na pewno i tego nie zauważyłaś, prawda? Nie wydoroślałaś przez te 4 lata? Ciekawocha. Ile masz już dzieci?
Cytat: forumgeist
Koteczku, czekałaś na to całe 4 lata? W międzyczasie forum się totalnie zmieniło. Na pewno i tego nie zauważyłaś, prawda? Nie wydoroślałaś przez te 4 lata? Ciekawocha. Ile masz już dzieci?

wiesz jak usunac wpis może?
Cytat: MajaV
Cytat: forumgeist
Koteczku, czekałaś na to całe 4 lata? W międzyczasie forum się totalnie zmieniło. Na pewno i tego nie zauważyłaś, prawda? Nie wydoroślałaś przez te 4 lata? Ciekawocha. Ile masz już dzieci?

Myszko! Pomożesz mi,czy tylko robisz wrażenie inteligentnego?
tylko robię
czyli nie wiesz jak,cholerka!?????????
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Brak wkładu własnego