DSD 2010/2011 ustny; )

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 34
poprzednia |
Ludzieee za nami już DSD pisemny!!! kiedy macie ustne dsd?? ja mam 14 grudnia!! <boi sie> jak ktoś ma wczesniej ustny to niech wstawi tu tematy jakie byly; ) ja rowniez sie nimi podziele ; )
Moj jest w srode przed poludniem, postaram sie szybko podzielic :D
Byłoby świetnie :D
ja mam w srode po poludniu xD troche pozno. Nie ma nikt wczesniej??: P
Jak wam poszło? :) Mieliście cos innego niż tu: https://niemiecki.ang.pl/forum/egzaminy/215063/page/3#post1360096
??
No, a, jak tam u ciebie? Też padłaś? Przecież Asiulek oblał. Nie widzisz? Obiecywała, że poda i co? Padła, jak kawka na trawkę. Przecież to całkiem normalne u takich "jęczadeł", jak ona. Ty "sue" pewnie taka sama Asiulka.
Nie, nie padłam wciąż czekam na moją kolej :)
irkamozna ma coś z mózgiem, nie przejmujta sie:)
Tak jes folks! Przejmujta się jejka23, bo tam nie ma wcale mózgu. Lubita toto, c'nie? Przejmujta się!
żałosne.
Cytat: jejka23
żałosne.

Żałosne to sposób twoich wypowiedzi. "nie przejmujta sie"
Właśnie wyszłaś z obory w gumiakach, czy dałaś chlać świniom? Wiocha.pl
Pan czepialski może tu zajrzy: https://niemiecki.ang.pl/forum/egzaminy/215063/page/3#post1361004 :P Koleżanki "przecie" też robi wrażenie, ale pan się czepia tylko młodszych nowych forumowiczów. ;) Forum internetowe to nie sprawdzian z poprawnej polszczyzny i wyszukanego słownictwa tylko luźna rozmowa
aha....
Cytat: sue1993
Forum internetowe to nie sprawdzian z poprawnej polszczyzny i wyszukanego słownictwa tylko luźna rozmowa

Pomyliłaś pierdoły na GG z forum. Polski to chyba twój język ojczysty, c'nie (skrót polskiego pokemona)? Czy może jesteś żydomasonką i łeuropejką?
A ja jestem patriotą i 13 grudnia byłem na marszu.


Na marszu do sklepu po polskie piwo.
Młodsi forumowicze nie maszerują po piwo. Oni sobie to piwo każą przynieść. Jeśli mają w'og'le przełyk. Rozmawiają przecież luźno z odprężonym zwieraczem. Bez wyszukaństwa.
Juści ano żeby nie można było "przejmujta się" napisać, żeby li nie zostać od pokemona zwyzywanym :D :D :D :D Też jestem patriotką, ale nie widzę nic złego i uwłaczającego naszemu ojczystemu językowi w powracaniu do chłopskich korzeni. Niech by se toć z chlewu wyszła w gumiakach - we wszystkim znajdziecie problem, ot co. :D
Radziłabym przejść się miastem, osłuchać się trochę wśród "przeciętnej" młodzieży i jej udzielić wykładów w stylu "twoje wypowiedzi są żałosne". Naprawdę samo to, że jesteśmy na tym forum, że staramy się zdać to DSD świadczy o tym, że nie jest z nami (Asiulkami, Jejkami i innymi) tak źle.
nie damy pogrześć mowy!
Polski my naród, polski lud,
królewski szczep Piastowy.
Nie damy, by nas gnębił wróg.
Tak nam dopomóż Bóg!
Tak nam dopomóż Bóg!
Cytat: sue1993
że staramy się zdać to DSD świadczy o tym, że nie jest z nami (Asiulkami, Jejkami i innymi) tak źle.

tylko ty tak sądzisz
Chcesz zdawać DSD (nic w sumie wielkiego), a językiem ojczystym posługujesz się słabo. Tu właśnie widzę problem.
pierdolenie nie na temat - tym sie zajmijcie a nie dsd
Teraz się robisz osobistym, jejek...
"a językiem ojczystym posługujesz się słabo"


tylko ty tak sądzisz ;)
edytowany przez sue1993: 20 gru 2011
Jeśli chodzi o DSD, to myślę, że to jest coś wielkiego dla kogoś w moim wieku i uczącego się niemieckiego tak krótko, jak przyszło to mi. Naprawdę poświęcam długie godziny temu językowi i nie czuję się pokemonem, kogokolwiek macie na myśli przywołując tą nazwę. Ale myślę, że jesteście bardziej pokemoniaści ze swoimi c'nie itp. niż same pokemony (cokolwiek to dla was oznacza).

Po raz kolejny obiecałam sobie, że już się do was nie odzywam i po raz kolejny mi nie wyszło : /
edytowany przez sue1993: 20 gru 2011
Cytat: sue1993
"a językiem ojczystym posługujesz się słabo" tylko ty tak sądzisz ;)
Ja też tak sądzę. Nawet nie "sądzę", lecz jestem pewna tego. Pokemon nigdy nie wie, co to Pokemon. Pijany nigdy nie jest upity.
edytowany przez irkamozna: 20 gru 2011
Cytat: sue1993
Po raz kolejny obiecałam sobie, że już się do was nie odzywam i po raz kolejny mi nie wyszło : /

Typowy POKEMON!
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Pokemon_%28osoba%29
Przeczytałam wszystko i stwierdziłam, że uwielbiacie wymyślać sobie jaka jest osobowość upatrzonej przez was na forum ofiary. Muszę was rozczarować irkamozna i Tamod, macie wybujałą wyobraźnię. Ciekawe, czy w tym skarbcu wiedzy jest coś o typie ludzi, którzy buntują się przeciwko wszystkiemu, nawet temu przez siebie od A do Z wymyślonemu, uważają siebie za niedocenionych mentorów, myślą, że wiedzą już wszystko i że mają prawo szykanować innych (oczywiście w internecie, bo zapewne w życiu codziennym albo są potulni, albo zakładają maskę i duszą wszystko w sobie, albo faktycznie są zbyt pyszni i jednocześnie przez to samotni - muszą więc gdzieś wyładować te negatywne emocje). Ah, może ja napiszę taki artykuł? ... :)
Wybujałą wyobraźnię to masz ty i jesteś najdoskonalszą ofiarą. Durna, jak tykwa, nic nie wie, ale pyskuje, jakby wiedziało coś. I jeszcze chce artykóły pisać? Jezu? Musisz?
Zainspirowałaś mnie. Chyba cię uraziłam? Co za oburzenie, ojejciu. Zero szacunku, taka niby dojrzała a pyskuje gorzej niż małolat (jakby WIEDZIAŁO coś - tak, zrób ze mnie jeszcze obojnaka, twoja historia o mnie będzie jeszcze barwniejsza), nic nie wie a gada jakby wszystkich ludzi na całym świecie na wylot przejrzała. A na dobry koniec przynieś sobie ogórka, mówiłaś, że to cię rozluźnia.
Cytat: irkamozna
Wybujałą wyobraźnię to masz ty i jesteś najdoskonalszą ofiarą. Durna, jak tykwa, nic nie wie, ale pyskuje, jakby wiedziało coś. I jeszcze chce artykóły pisać? Jezu? Musisz?

Artykóły? Nie mam więcej pytań :D
:-)
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 34
poprzednia |