Tematy na DSD ?co proponujecie?

Temat przeniesiony do archwium.
Hej (; chciałabym zapytać jakie tematy Waszym zdaniem są najlepszy?bo szczerze mówiąc nie mam zielonego pojęcia jak za to się zabrać.
Czy najlepiej byłoby wybrać temat z porównaniem Polski z Niemcami?
Jak najlepiej do tego się przygotować?
wszelkie wskazówki mile widziane.
z góry dziękuje(;
Nudne.
Einfluss der Morgenröte auf Menstruation der Pinguine.
To jest temat!
hehehe.. oj tak,ciekawy temat(; oryginalny .
...widzę, że już padłaś. Podaj zady i walety. Zaliczysz na pewno!
heh mam taką nadzieję,ale dziękuje za wsparcie(;
a nad tematem to się zastanowię.
Kiedy?
jeszcze do końca nie wiem.
ale zastanawiam się nad tymi tematami (;

Lebensqualität
Wer verdient was in Deutschland?
Die Reise - Weltmeister
Sind die Deutschen glücklich?
Worüber lachen die Deutschen?
Studium im Ausland
Werbung
Kindheit gestern und heute
Deutschlandbild im Ausland
Co to znaczy "zastanawiam się"? Czy je wziąć, czy też:
nooo, jakby na ten temat pisać?
dokładnie tak(;
myślałam, nad tym by wziąć temat Werbung.. słownictwo dość skomplikowane ale nie jestem pewna czy ten temat jest zbyt powszechny.nie chce zanudzić nikogo tym.
No, to o co ci chodzi? Ale, tak naprawdę? Możesz sobie wybrać temat? Uważam, że to wspaniałe, bo słownictwo nic nie przeszkadza (a, co tam takie dość skomplikowane?). Najwyżej nauczysz się kilku nowych rzeczy. Do zobaczenia za 2 godziny (jak dobrze pójdzie...)
edytowany przez irkamozna: 23 mar 2012
tak.(; mogę sobie wybrać jakiś dany temat i muszę go zaprezentować. ale szczerze powiedziawszy nigdy w życiu nie robiłam czegoś takiego.nie wiem kompletnie jak za to się zabrać.
w dodatku trzeba wybrać taki temat by nie był zbyt skomplikowany,gdyż później mam do mojej prezentacji pytania ..nie chciałabym aby mnie spytali np. jaki wpływ na gospodarkę ma np reklama.
czy coś w tym stylu.takie pytanie które mnie zaskoczą.tego właśnie chciałabym uniknąć.(;
i w tym jest problem.
nie wiem czy wziąć temat,który po postu omówię i będzie dobrze. czy lepiej wziąć taki temat gdzie lepiej będzie np. porównać Polskę z Niemcami.
Jeśli nie wiesz nawet, jak to zrobić po polsku, to jak chcesz to zrobić po niemiecku? Nie kminię.
Jeśli możesz wziąć temat, który "po prostu omówisz i będzie dobrze", to nie ma sprawy. Omawiaj wreszcie.
btw. Polskie zdania zaczyna się tak samo, jak i niemieckie: od dużej literki.
hehe wiem,że może to sie wydawać zabawne ..ale tak właśnie jest.. tzn chce alee juz mam wyznaczony termin z góry i muszę to zrobić tak czy siak (; więc dlatego pytam;) bo przeciez kto pyta,ten nie błądzi.
heh dobrze,zapamietam.dziekuje;)
heheheh...huhuhuh...hahahahah...eeeehhhh....
Temat przeniesiony do archwium.