PROSZĘ O POMOC WSZYSTKICH OPRÓCZ IRKAMOZNA - ZICKE

Temat przeniesiony do archwium.
Chciałem zapytać, czy egzamin DSD można zdawać w jakiejś szkole językowej albo placówce ? Nie chodzę do klasy dwujęzycznej, a w mojej szkole egzaminu tego się nie przeprowadza. Czy jest szansa na zdanie go gdzieś indziej? Czy DSD II uprawnia do wstępu na wszystkie niemieckie uczelnie? Prosze o jak najwięcej informacji na temat tego egzaminu. Dzięki !

P.S. Irkamozna, nawet się nie wysilaj.
Cytat: kochamirkamozna
Chciałem zapytać, czy egzamin DSD można zdawać w jakiejś szkole językowej albo placówce ? Nie chodzę do klasy dwujęzycznej, a w mojej szkole egzaminu tego się nie przeprowadza. Czy jest szansa na zdanie go gdzieś indziej? Czy DSD II uprawnia do wstępu na wszystkie niemieckie uczelnie? Prosze o jak najwięcej informacji na temat tego egzaminu. Dzięki !

P.S. Irkamozna, nawet się nie wysilaj.
Ja się nigdy nie wysilam.
To ty się wysilasz i to potwornie.
Und du benimmst dich, als ob du voll blöd wärest. Wie die Nacht.
Das passt auf keine Kuhhaut...
Ich glaube, dem ist es auch so.
Du hast keine Chancen. Du kannst ja nichts auf Deutsch.
Und wenn du kein Netz hast, dann halte deine blöde Klappe!
Und wann fragst du endlich? Du wolltest zuerst fragen...

btw. widzę, że gimbusy wymyślają system samoobrony. Uwielbiam to. To oznaka rozwoju.
...że ten durny Lukar toleruje te wrzeszczące gimbusy...
edytowany przez irkamozna: 11 lip 2012
Już tak nie szpanuj tym twoim niemieckim, bo nie jesteś jedyną osobą na świecie, która go tak dobrze zna. Poza tym, gdybym nic nie umiał po niemiecku, to nie wygrałbym Wojewódzkiego Konkursu J. Niemieckiego, zdobywając I miejsce miejsce w województwie z wynikiem 100 %, nie zdobyl przez 5 lat czołowych miejsc w konkursie recytatorskim na poziomie województwa. Z resztą niemiecki jest mi z pewnością bardziej bliższy niż tobie, bo stykam się z nim codziennie. Nie jestem takim durnym hadziajem jak ty. I przestań się w końcu wpieprzać w to forum, jak świnia do chlewa, bo nikt nie ma zamiaru słuchac dalej twojego wymądrzania się i pieprzenia nie na temat. Avideberci Roma.
Błędna reakcja.
...ale, jajca doskonałe...
edytowany przez irkamozna: 11 lip 2012
Cóż.
Przecież ty nawet nie wiesz, co to Nominativ...
Taki tylko mianownik. Kto? Co? Głupia Irkamozna.
Cytat: kochamirkamozna
Taki tylko mianownik. Kto? Co? Głupia Irkamozna.
zasrany gimbusek
O co ci chodzi z tym gimbuskiem?! Mam ciebie dość, irkamozna. Weź zatruwaj gdzie indziej powietrze. Nikomu nie ułatwiasz życia. Biedne ambicje. ;<
Cytat: kochamirkamozna
O co ci chodzi z tym gimbuskiem?! Mam ciebie dość, irkamozna. Weź zatruwaj gdzie indziej powietrze. Nikomu nie ułatwiasz życia. Biedne ambicje. ;<
Gimbuski nie wiedzą, co to gimbus, bo nie mają neta. A, co mnie obchodzą twoje uczucia? Co obchodzą ciebie, siusiaczku, moje ambicje? Zmień pieluszkę, bo zalatuje...
Nie wiem czy Irka ma w ogole DSD (jesli tak, to gratuluje poziomu!) Jesli tenze Sprachniveau ogranicza sie do zdan typu: "Und wann fragst du endlich? Du wolltest zuerst fragen..." :D hahhaha smiech mnie ogarnia. Ale przeciez jest bezkonkurencyjna i nieomylna i przede wszystkim umie niemiecki lepiej ode mnie, bo przeciez uczyla sie tu 9 klas i studuje Konferenzdolmetschen :D :D GENIALNE!!
Ich bin gespannt, wie Reinar Calmund sein Hosengummi, ob die mittlerweile noch weitere Fremdsprachen beherrscht hat. So wie sie sich ausgibt, wird sie sich wohl ausschließlich auf einer Sprache (sog. Pons-Deutsch) beschränkt haben. Bedauerlicherweise nur halbherzig, so dass selbst die eine einzige nie von ihr korrekt gelernt wird (Fürs perfekte Erlernen, das Verb hab ich absichtlich weggelassen, ist es eh viel zu spät! Da ist der Zug für sie bereits länst abgefahren! Du Irka, sag mal ehrlich, wem willst du hier was vorspielen?!..mir? dir selbst? Also.. Ich halte das für eine billige Masche deinerseits. Solltest du Spaß daran haben, kannst gerne alle andere weiterhin bescheißen jedoch ohne mich!Das kauf ich dir sicherlich nicht ab, mein armer kleiner Pupsi! :-)
Ich sehe kleine Pupsi, dass man dich ordentlich durchbumsen muss.
Deine besserwisserische Art ist zum Kotzen.
Zeig' mal was du kannst, statt hier nur rumzueiern.
Das ist ein Fremdsprachenportal und keine Singelbörse.
Cytat: Bianca89
Nie wiem czy Irka ma w ogole DSD (jesli tak, to gratuluje poziomu!) Jesli tenze Sprachniveau ogranicza sie do zdan typu: "Und wann fragst du endlich? Du wolltest zuerst fragen..." :D hahhaha smiech mnie ogarnia. Ale przeciez jest bezkonkurencyjna i nieomylna i przede wszystkim umie niemiecki lepiej ode mnie, bo przeciez uczyla sie tu 9 klas i studuje Konferenzdolmetschen :D :D GENIALNE!!
Ich bin gespannt, wie Reinar Calmund sein Hosengummi, ob die mittlerweile noch weitere Fremdsprachen beherrscht hat. So wie sie sich ausgibt, wird sie sich wohl ausschließlich auf einer Sprache (sog. Pons-Deutsch) beschränkt haben. Bedauerlicherweise nur halbherzig, so dass selbst die eine einzige nie von ihr korrekt gelernt wird (Fürs perfekte Erlernen, das Verb hab ich absichtlich weggelassen, ist es eh viel zu spät! Da ist der Zug für sie bereits länst abgefahren! Du Irka, sag mal ehrlich, wem willst du hier was vorspielen?!..mir? dir selbst? Also.. Ich halte das für eine billige Masche deinerseits. Solltest du Spaß daran haben, kannst gerne alle andere weiterhin bescheißen jedoch ohne mich!Das kauf ich dir sicherlich nicht ab, mein armer kleiner Pupsi! :-)

Endlich mal eine Person, die mich versteht. Danke dir, Bianca !
Cytat: Bianca89
...my juz to na pamiec znamy i sramy na to na rzadko :-)
Cytat: dpollock
Endlich mal eine Person, die mich versteht. Danke dir, Bianca !

Ich hoffe, dass Sie mich auch verstehen wird.
Blas mir einen Bianca!
"Ich bin gespannt, wie Reinar Calmund sein Hosengummi, ob die mittlerweile noch weitere Fremdsprachen beherrscht hat. " Bianca jezeli to ma byc po niemiecku to musze cie zganic budowa zdania okropna maslo maslane az sie niedobrze robi
Bedauerlicherweise nur halbherzig, sodass selbst die eine einzige nie von ihr korrekt gelernt wird (fürs perfekte Erlernen, das Verb hab ich absichtlich weggelassen, ist es eh viel zu spät! Da ist der Zug für sie bereits längst abgefahren. to jest zdanie tylko ortograficznie poprawione struktura i tresc zero.
Bedauerlicherweise nur halbherzig, so dass selbst die eine einzige nie von ihr korrekt gelernt wird (Fürs perfekte Erlernen, das Verb hab ich absichtlich weggelassen, ist es eh viel zu spät! Da ist der Zug für sie bereits länst abgefahren porownaj teraz te wypociny a potem krytykuj innych
dzieki diego - nareszcie osoba ktora mnie rozumie
toz to geistiger Dünnschiss, co ta blanka wypisuje. Po polsku: magma słowotwórcza.
No, ale w Niemczech urodzona i ma matkie polonistkie.
urodzenie w niemczech i matka polonistka nie wystarczaja maz rodowity i dzieci rodowite sa potrzebne bo oni poprawiaja i wyjasniaja a bez tego ani rusz a urodzenie w niemczech i matka polonistka doprowadzaja do tego ze ktos pisze floskami a nie wie co pisze tzw Dünnschiss
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia