testy gimnazjalne z j.niemieckiego

Temat przeniesiony do archwium.
Witam! Zbliża się próbny egzamin gimnazjalny z j.niemieckiego. Czy ktos ma link do tego rodzaju testow. Bo ja niestety nic nie umiem znalezc a jestem pierwszym rocznikiem, ktory to pisze :(:(:( Proszę o pomoc!
Pozdrawiam
Kamila
Kamila nie masz się czym przejmować, bo jak sobie mniej więcej z niemieckiego radzisz to taki test spokojnie napiszesz. Ja nie mam linku ale też jestem tym rocznikiem i pisałam już taki próbny test i muszę powiedzieć, że jest bardzo łatwy. Jest tam perfekt lub imperfekt, proste reagowanie językowe, proste zaimki i przyimki, podstawy z odmiany przez przypadki.
Z tego co wiem przykładowe testy możesz znalezc na stronie OKE Kraków.
O czym ..był ten egzamin..pliss odpisz..bardzo zalezy mi na tym..jeszcze dziś
Kurdeeee ja też jutro pisze:D mam nadzieję że będą łatwe...;/;d chociaz ja niemiecki umie,ale stresa mam xd
Ja też jutro pisze mam nadzieje że jest łatwy i życze reszcie pwodzenia jak pisałem na kompie próbny to miałem 28/50 więc nie jest żle ale trzeba przypomnieć sobie dużo rzeczy z niemca :)ÖöÖ
My pisaliśmy na koniec 2 klasy jakoś to na 50 miałam 41 czyi nieźle:))
hej, ja dzis pisałam ten test z niemca... nie był trudny ale dałam rade.. ale jesli ma byc taki test na koniec to bedzie spoko...ale trzeba sie teraz uczyć:(
My mieliśmy drobne problemy z magnetofonem, ale poszło mi nieżle - 49/50.
jakim cudem wy już macie sprawdzone jak dziś były ;/
mozna wejsc na strone cke.edu.pl i tam sprawdzic jak sie napisalo
spoko loko ma nie być zadań otwartych tak słyszałem raczej to prawda na 99%
podobno nie mają kasy na germanistów, którzy mogliby sprawdzic 1 zadanie otwarte (to są 2-3 ZDANIA!)
tutaj 10 testów, z kluczami i transkrypcjami:

http://tinyurl.com/38tlf4c
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie