DSD C1

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ma ktoś może przykładowe testy do DSD C1 (dawne DSD II). W przyszłym roku podchodzę do egzaminu, ale nie mam żadnych materiałów.

Byłbym wdzięczny, ża każdą wskazówkę.

[email]
A ja mam takie pytanie czy taki egzamin upoważnia do podjęcia studiów w DE/AT i gdzie go można zrobić?
TAK, a ze zdawaniem jest problem, bo przynajmniej w ubiegłym roku zdawać mogły go tylko osoby uczęszczające do szkoły, która prowadzi program DSDII... niestety. Chyba, że w tym roku coś się zmieniło
Ja zdałem DSD C1 2 lata temu (byłem pierwszym rocznikiem co zdawał nowe).
I : zdawało go dużo osób ze szkół nieoferujących przygotowania do DSD.
Poprostu trzeba się popytać tu i tam.
I w Niemczech uznali moje DSD ;)

pozdro
przepisy zmieniły się właśnie rok temu, dwa lata temu można było zdawać jako extern. Też zamieszanie było z tym, bo najpierw powiedzieli mi, że mogę zdawać, a po 2 miesiącach dowiedziałem się, że jednak nie mogę... i lipa, zdałem dlatego ZOP;p
Ja też zdałam 2 lata temu i jestem zadowolona. Teraz wisi sobie nad biurkiem jako moje trofeum xD Co do materiałów to nie mam przykładowych testów. Nam na zajęciach dawali jakieś teksty i inne rzeczy. Mam jeszcze to wszystko, więc jak znajdę coś ciekawego to wyślę. Pozdrawiam.
z tej listy:

http://files.getdropbox.com/u/695442/m/index.html

ściągnij sobie materiały/testy/teksty do DSD II itp., których nazwy zaczynają się od "DSD" - najpierw rób oczywiście nowe zadania (wg. wprowadzonej stosunkowo niedawno nowej formuły egzaminu DSD II), a potem także starsze (również bardzo pożyteczne, które, zapewniam Cię, wyjdą Ci tylko na dobre - tych starszych jest ponad setka różnych zadań)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe