Witam czy ktoś zna tą ksiazke ,przygotowujaca do egzaminow ?

Temat przeniesiony do archwium.
Chcialem przecwiczyc wypowiedzi ustne i przerobic rozne scenariusze,zostala mi z poprzedniego roku niestety tylko jedna kartka... ktos kojarzy ta ksiazke ???

na gorze mizerny naglowek "Wypowiedz ustna / Test modelowy"
http://imageshack.us/f/200/c36[tel].jpg/

bede wdzieczny,pozdrawiam
Nikt tu nic nie kojarzy. Poszukaj w guglu.
niby jak, musialbym kazda ksiazke sciagac i patrzec na zawartosc,wez sie zastanow.
a jak ktos juz jej uzywal to napewno bedzie wiedzial.
Jaaaaaaaaaaaaaaaa? Ja mam się zastanawiać?
- Hm, zobaczę rano w repetytoriach - wygląda mi coś na LektorKlett/Langenscheidt.
- Super,dzieki za pomoc,sam bym poszedl jakies ksiegarnie przeszukac ale niestety chory w domu siedze.
Ot, fauler Sack... (jeden sie tutaj tlumaczyl, ze mu wlasnie ojciec zmarl i dlatego tak duzo bredzil na forum - zupelnie, jak ty teraz)
ale po co sie odzywasz jak nie wiesz,to jest strata mojego i twojego czasu.
Ktos kto uczy sie z tego podrecznika bedzie wiedzial poprostu.
Po to sa fora zeby dzielic sie informacjami a wielkiego wysilku to ja od nikogo nie wymagam.
a po co ty sie ciagle odzywasz, chora mondralo? Lukar, palancie, jak usuwasz, to usun tego gnojka tez. Za smarkaty jest, zeby pouczac tu ludzi! Jeszcze bedzie pyskowal tu?
Juz byl u niebieski i tak skacze z forum na forum i wszedzie pyskuje. A, tobie, Lukar to sie bardzo podoba, bo pewnie on pisze ci z serca, co, koniu? Takich niedouczonych pyskaczy to bardzo lubisz.
edytowany przez zochama: 28 cze 2011
zochama: pyta, nie pyskuje - Ty go prowokujesz do pyskówki, nie wiesz co to za książka to po co cokolwiek odpowiadasz?
Odczep sie. Zajmij sie usuwaniem wszystkiego. Dzieci maja siedziec w domu a nie pyskowac tu na forum. Ja mam juz poziom tego forum dawno w nosie. Nie widzisz, ze tylko naladowane szczyle tu przychodza! Oni tu nie sa wcale potrzebni. A, jak zechcesz ruszyc dupe, to i kazda ksiazke znajdziesz. I to bardzo szybko. Tylko musisz te dupe wreszcie ruszyc, a nie lezec i czekac na trzesienie ziemi. Ten kmiot ma internet tylko do czastowania anie do szukania. Lukar, kto ciebie wychowywal? Kura na gniezdzie, ze popierasz tych gnojkow?
Wywalaj wszystko! Przeciez to i tak o dupe otluc.
edytowany przez zochama: 28 cze 2011
chcesz zbawić świat? żeby to forum było takie jak sobie marzysz musiałoby być na zaproszenie i każdy musiałby przechodzić wieloetapową weryfikację czy leń czy może faktycznie chce się czegoś nauczyć...

żyj i pozwól żyć, jak ktoś leń to inny naiwniak mu odpisze, a najprawdopodobniej temat zostanie bez odpowiedzi
wez sie kobieto zastanow po co tutaj siedziesz , w kazdych watku jakim sie wypowiadasz widac tylko twoje marudzenie i psioczenie na innych.
Jakby byla latwosc przeszukiwania ksiazek pod wzgledem zawartosci w internecie to naprawde nie tracilbym czasu na zadawanie tego typu pytan i tą niskopoziomowa rozmowe z toba.
A mlodszy napewno od CIebie nie jestem zebys mnie szczylem nazywala
edytowany przez deywid: 28 cze 2011
Chce zbawic swiat.
Gnojstwu nie dam rzadzic. Wystarzcy, ze ty jestes taki sam przyglup, jak i oni. Ty mi tu nie moralizuj. Lenie majs siedziec w domu a nie skakac tu na wyksztalconych ludzi.
Na forum idzie sie z jakims przygotowaniem. A, jesli go sie nie ma to won do zadane.pl albo sciaga.pl. Albo innych czatow.
ja nie prosze o gotowe wypracowanie na 3 strony, tylko pytam czy ktos uzywal ksiazki...
a ty mi tu z przygotowaniem jakims wyskakujesz ...
Ciekawe czy w realu bys tak podskakiwala..
...wetten, dass?
na dzieci neostrady nie ma rady....
[watek prosze skasowac]
Selbsterkenntnis ist ein guter Weg zu Besserung! Da hast du recht!
Ich sprach über Sie ;)
ES sprach!
Temat przeniesiony do archwium.