TestDaF PILNE!!

Temat przeniesiony do archwium.
W kwietniu zdaje testDaF. Mam odnośnie tego kilka pytań. Przejrzałam już internet , ale odpowiedzi nie znalazłam.
- czy testy modelowe podane na stronie są mniej więcej tego samego poziomu co egzamin?
- czy przy hoerverstehen dostaje się słuchawki, czy leci z magnetofonu na głos?
- Jaki schemat najlepiej przyjąć przy pracy pisemnej
- jakie sa kryteria oceniania ?
- w maju ubiegłego roku pisałam mature (podst.96%, rozsz. ponad 80%) , od tego czasu przebywam w Niemczech, czy jestem w stanie zdać na min.tdn4?
-dokonywałam płatności poprzez udzielenie zgody na pobranie pieniędzy z konta. Dostałam potwierdzenie, ale kasy z konta jeszcze nie pobrali... ?
-czy czas na pisanie wystarcza żeby pisać normalnie, nie "na wariata" ?

Bardzo byłabym wdzieczna za wszystkie odpowiedzi. Możliwe, że ktoś już o tym pisał, ale ja nie znalazłam.
Pozdrawiam
Jak ty przebywasz w Niemczech, to ja się nazywam Sikorski.
#niuniel :No to wychodzi na to , że jesteś Sikorski. Prosiłam o zbedne komentarze? Myślisz, że coś w ten sposób komuś udowodnisz? Jeśli nie masz nic ciekawego do dodania, to udaj się proszę na inne forum i tam dziel się swoimi mądrościami.
Cytat: izabelsien
#niuniel :No to wychodzi na to , że jesteś Sikorski. Prosiłam o zbedne komentarze? Myślisz, że coś w ten sposób komuś udowodnisz? Jeśli nie masz nic ciekawego do dodania, to udaj się proszę na inne forum i tam dziel się swoimi mądrościami.
No, i teraz mi pokazałaś!
A na egzaminie to nie ma słuchawek, lecz wsadzają na wariata wiadro na łeb!
Patrząc na twoje wypowiedzi na tym forum nietrudno dojść do wniosku, że musi ci się strasznie nudzić. Jeżeli nie chcesz pomóc, to po jakiego grzyba się udzielasz? Przeznacz ten czas na coś pożyteczniejszego. Nie rozumiem skąd tyle chamstwa w ludziach...
Cytat: izabelsien
Patrząc na twoje wypowiedzi na tym forum nietrudno dojść do wniosku, że musi ci się strasznie nudzić.
Doszłaś już do jakiegoś wniosku po przeczytaniu tych bzdur? A, kiedy zaczniesz się wreszcie czegokolwiek uczyć?
Jeżeli nie chcesz pomóc, to po jakiego grzyba się udzielasz? Nienawidzę obsikanej dzieciarni na forum. Jeszcze czytać nie umi, ale morde rozdziawia.
Przeznacz ten czas na coś pożyteczniejszego. Co ciebie obchodzi mój czas? Ja się ciebie wcale nie pytałem, co mam robić z czasem. To, czego tu bredzisz?
Nie rozumiem skąd tyle chamstwa w ludziach... Ty jeszcze nic nie rozumiesz, bo ty nie masz hamstwa. Ty jesteś miłość od pierwszego wejrzenia. I co z tego masz?
Wykaż się aktywnością i kabluj wszystkich, co ci cokolwiek napiszą. Ta ruska metoda jest zawsze dobra. Polak umi kablować!
edytowany przez niuniel: 19 mar 2014
Cytat: niuniel
Cytat: izabelsien
Patrząc na twoje wypowiedzi na tym forum nietrudno dojść do wniosku, że musi ci się strasznie nudzić.
Doszłaś już do jakiegoś wniosku po przeczytaniu tych bzdur? A, kiedy zaczniesz się wreszcie czegokolwiek uczyć?
Jeżeli nie chcesz pomóc, to po jakiego grzyba się udzielasz? Nienawidzę obsikanej dzieciarni na forum. Jeszcze czytać nie umi, ale morde rozdziawia.
Przeznacz ten czas na coś pożyteczniejszego. Co ciebie obchodzi mój czas? Ja się ciebie wcale nie pytałem, co mam robić z czasem. To, czego tu bredzisz?
Nie rozumiem skąd tyle chamstwa w ludziach... Ty jeszcze nic nie rozumiesz, bo ty nie masz hamstwa. Ty jesteś miłość od pierwszego wejrzenia. I co z tego masz?
Wykaż się aktywnością i kabluj wszystkich, co ci cokolwiek napiszą. Ta ruska metoda jest zawsze dobra. Polak umi kablować!

Na jakiej podstawie stwierdzasz, że jeszcze nie zaczęłam się uczyć ? Wróżka czy co ?
A ja nie znoszę ludzi, którzy odzywają się ,nie mając nic do powiedzenia w temacie. Ja czytać potrafię, ale zastanawiam się czy ty pisać "umisz"? Poza tym mordę ma koń i być może ty, skoro używasz takiego określenia.
Rusz się człowieku z domu, wyjdź do ludzi, to ci pomoże. Bo siedzenie w domu i komentowanie każdego posta jest co najmniej żałosne. Może jeszcze nie zdążyłeś/łaś zauważyć, ale twoje wypowiedzi są nam potrzebne jak świni siodło. Forum jest od tego , aby zadać pytanie lub udzielić odpowiedzi (jeśli zna się odp), a nie po to, by uprzykrzać ludziom życie. Daruj więc sobie i innym daj ludziom żyć. I na przyszłość trochę szacunku do ludzi. Takie wartości powinno się wynosić z domu, ale widocznie niektórych 'dorosłych' trzeba jeszcze tego uczyć. Rozmowę z tobą uważam za zakończona i proszę, nie wypowiadaj się już, bo nie mam najmniejszej ochoty tego czytać i marnować mojego czasu. Nara
Luk lubi takie debilki i hołubi je pod niebo.
izabelsien, zdajesz 24-ego? W Niemczech czy w Polsce? :)
w Niemczech ;)
Parę słów do niunielka: Jak widać twój dar jasnowidzenia coś nie działa. Test zdałam bez najmniejszego problemu i to bez twojej pomocy. Zapamiętaj sobie na przyszłośc-nie oceniaj książki po okładce. Nie każdy, kto zada jakieś pytanie na forum jest gorszy od ciebie. Ty wszechwiedzący też na pewno nie jesteś, więc nie wywyższaj się tak i nie gardź ludźmi. Mam nadzieję, że masz na tyle oleju w głowie, że przemyślisz trochę swój stosunek do forumowiczów tutaj. Przestań wytykać wszystkim błędy i zacznij naprawianie świata od siebie. Wszyscy już wiedzą, jaki jesteś wspaniały, więc myślę, że wystarczy. Oby nikt w przyszłości nie wypominał tobie, że czegoś nie umiesz i nie powiedział ci, tak jak często pisałeś ty - miałeś czas na naukę. Każdemu się może w życiu podwinąc noga, i życzę żeby ci sie to nie stało. Nie mam zamiaru na ciebie naskakiwać, bo zostałam nauczona kultury i to zupełnie nie w moim stylu. Czasami po prostu zastanów się, zanim kogoś wyzwiesz od gamonia. Nie jesteś żadnym wróżbitą, żeby mówić ludziom- ty zdasz , a ty nie. Szkoda tylko, że nie ma tu wszystkich twoich wpisów. Mógłbyś po czasie to przeczytać i jestem przekonana, że byłoby ci za siebie samego wstyd.
Dziękuję.
Bez odbioru.
ale natrzepało. Uwielbiam to.
Widzę, że prostych słów nie rozumiesz...
Strasznie współczuję ci twojej samotności i tego, że musisz spędzać czas z sobą samym. Tez bym nie wytrzymała. Widzę, że od kwietnia nadal siedzisz tu dzień i noc. Serio, szkoda mi takich ludzi, którym w zyciu nie wyszło. Przeszłośc nieciekawa, przyszłości żadnej. Pozostało tylko siedzieć w internecie. Czy może nadal rajcuje cię zabawianie się z dzieciakami ? Może szukasz ich w internecie ?
Jest jednak na to rada - psychiatra!
Bez odbioru po raz 2.
cipulko, ty nic nie widzisz, ślepoto
od kwietnia, to ty jesteś i na to nie pomoże cip sychiatra.
Pisz dalej o mnie. Tak tęsknię za tym. Uch!
Odbior!
Cóż, prawda boli, dlatego zamiast dac argumenty, zaczynasz sypać wyzwiskami.
Myślę, że twoja choroba jest tak zaawansowana, że są to zmiany nieodwracalne, dlatego nie widzę sensu dyskutować z kimś, kogo wypowiedzi są poziomu szkoły podstawowej. Bóg pokarał człowieka za złe postępki z przeszłosci. Takich ludzi to tylko żałować i się za nich modlić, bo cóż można więcej. Pisząc słowami, które są na odpowiednim dla ciebie poziomie- mądrzejszy ustępuje (nie wiem czy chodziłeś do przedszkola, więc w razie czego mówię,że tak się tam mówiło). Ja więc już się do ciebie słowem nie odezwę. Nie chcę się bowiem aż do twojego poziomu zniżać. Nauka polega na ciągłym dążeniu do przodu, nie cofaniu się do czasów z piaskownicy. Żegnam więc ozięble. Twój świat się pewnie teraz zawali, bo jedna osoba już nie bedzie na twoj temat nic pisała. Cóż....
Nie poniżaj się już i nie odpowiadaj.
słusznie, nie odpowiadam
ja też
i ja również
oczywiście ja sie do tego przyłączam
i nie zapomnijcie o mnie
jeszcze ja
i na koniec ja
Cytat: Wunderhorn
i na koniec ja

Na koniec sprezentuj nuńkowi paczkę pampersów i zatrzymaj jeden dla siebie. Widzę, że ten cudowny róg już ci rozwala łepetynę. Wer hat dir Hörner aufgesetzt du Buschmensch?
Cytat: baylux
Cytat: Wunderhorn
i na koniec ja

Na koniec sprezentuj nuńkowi paczkę pampersów i zatrzymaj jeden dla siebie. Widzę, że ten cudowny róg już ci rozwala łepetynę. Wer hat dir Hörner aufgesetzt du Buschmensch?

nie możliwe, czyżby naszą martynkę wyrzucili z forum i ponownie przylazła?
23 latka to dobre na raz, ale jednak widok jest nieciekawy i zaczynają sie problemy natury fizjologicznej
to przecie bo-stonka = cip-go = baylux,
Lukarek dopuścił do kolejnej szansy na odrabianie lekcji.
Bo on daje każdemu szansę. Dobry człowiek i pilny adminek.
dziecko się musi wyujadać
Cytat: niuniel
dziecko się musi wyujadać

ja nie skreślam nikogo, ale widziałem zdjęcia i wezbrało we mnie
to musiało być straszne!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Życie, praca, nauka