LISTA PAŃSTW I NARODOWOŚCI

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć!! Słuchajcie!! Opublikowałam na swojej maleńkiej stronce internetowej listę państw (z rodzajnikami - inne niż das wyróżniłam) i narodowości (zarówno formy męskie jak i żeńskie), nazw stolic (oczywiście pod jakimi znają je Niemcy :) oraz języków jakimi się posługują mieszkańcy. Z racji tego, że nie jest to zadanie z geografii, ale z niemieckiego, przy wielu państwach nie ma w ogóle języka (jest znaczek -- ), bo doszłam do wniosku, że po co powtarzać coś sto razy (dotyczy to głównie języka hiszpańskiego oraz arabskiego). Chociaż w wielu przypadkach języka nie ma, bo nie wiem jakim mówią, np. Pigmejowie :)))
W przyszłości mam nadzieje, to tabelkę rozbudować o narodowość, np. polska, angielska, australijska czy egipska itd.
Póki co BARDZO WAS PROSZĘ o pomoc w sprawdzeniu poprawności zawartości. Jestem niemal pewna, że są w niej błędy. Chciałabym je wyeliminować, ale niestety nie jestem germanistką, ani tym bardziej rodowita Niemką, więc sami wiecie... Założenie jest takie, że tabelkę chcę utrzymać na stronce, ale bez sensu jeżeli ma mieć błędy.

Adres stronki: http://panigarfieldowa.republika.pl .

Jeżeli coś zauważycie, wyślijcie do mnie wiadomość prywatną :) Albo wrzućcie komentarz pod moim postem :) To drugie jest lepsze, bo od razu inni będą wiedzieć gdzie jest błąd i ew. będą mogli dorzucić swoje trzy grosze ;)

DZIĘKI ZA POMOC!!

Pozdrawiam
Pani Garfieldowa :)
Habe keinen Fehler gefunden, vielleicht:

USA (die, pl)
Dziękuje bardzo! :)

Pozdrawiam
Pani Garfieldowa

« 

Brak wkładu własnego