E-booki

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 73
poprzednia |
Hej,
Czy orientuje się ktoś gdzie można znaleźć jakieś ebooki po niemiecku. Czytając niemieckie artykuły/książki najlepiej ćwiczyć język ;) Widziałem kiedyś na forum "Małego ksiącia" po niemiecku a teraz chciałbym poczytać coś innego np Winnetou lub "Der Pate" zwłaszcza to ostatnie ;D
Dzięki za pomoc
to podaj jakiś namiar na siebie
Na stronie www.vorleser.net mozna znalezc wiele pozycji jako Hörbücher bezplatnie do sciagniecia.
Czytac co prawda nie mozna, ale posluchac warto :)
Hejo, zapraszam do mnie na chomika

http://chomikuj.pl/monikafrac

Mam tam sporo ebooków po niemiecku, wszystkie części Harryego Pottera na przykład, zapraszam:)
Hehe gapa ze mnie, bardzo prosiłbym o wysłanie na maila: [email]

Dzięki za odpowiedzi!
Już poszło mailem. Wszystko to, czego szukałeś. Miłej lektury - będzie tego z 1600 stron lub więcej, więc się nie ponudzisz :) .
Ma ktoś może niemieckiego E-book'a książki Zmierzch (S. Meyer), czyli Bis(s) zum Morgengrauen?? (mogą być ewentualnie inne części) Bardzo by mi zależało:)
2 pytania:

1. A czy niemiecki audiobook by mógł być (6xCD)?
2. Czy będziesz umieć ściągnąć z torrenta?

Jeżeli na oba powyższe pytania odpowiesz sobie "tak", to:

1. www.bitreactor.to/index

2. wpisać "morgengrauem" i "Enter"

3. na końcu listy będzie audiobook

4. rozkliknąć zawartość

5. potem "download" (pobrać tracker o rozszerzeniu .torrent i zapisać na dysku)

6. pobrać zawartość przypisaną do trackera odpowiednim programem

Do ssania torrentów polecam program Transmission > http://www.transmissionbt.com (najlżejszy z istniejących na świecie i nie przymula kompa).
audiobooka już mam:) ale dzięki za odpowiedź:)
Hej, Asgard, masz może jakieś inne ebooki niemieckie na magazynie? Byłabym wdzięczna:)
to może jakiś namiar Ciebie
Hej Asgard, jeśli masz jakieś ciekawe e-booki wysłij mi:) [email]
Będę bardzo wdzięczna:)
poszło, sztuk siedemset :)
A mój: [email] z góry dziękować:)
a masz może coś z J.K.Rowling oraz Małego księcia i Wir kinder vom Bahnhof ZOO??
Jestem pod wrażeniem tamtych 700... wielkie dzięki, będę miała co "poczytać":)
poszło
do aga483: tak, mam to gdzieś na bank, bo młode psioszki się o to często pytają :) - i zaraz poszukam i Ci wyślę, natomiast Rowling to ta baba od suchych okularników chyba (Potter) - monicafrac w tym wątku podawała adres swojego chomika z tymi książkami (u niej i u ludzi, co się u niej wpisywali na chomiku widziałem)
Dzięki, Asgard za reklamę i za książczyny:P Ja jestem w poszukiwaniu Bridget Jones, Ildiko von Kürthy i innych takich współczesnych, ma ktoś coś w tym stylu?
Pierwszą część Bridget Jones "Schololade zum Frühstück" to bym miał (ale drugą gdzieś zapodziałem). Wysyłać?
Poproszę:)
Wiem, że jestem bezczelna i zawracam gitarę, ale może masz coś Meg Cabot?:)Tej od "Pamiętnika księżniczki"?:)
po angielsku tak, ale niemieckich wersji zero
Można skądś "zassać" to 700 sztuk? czy to są Twoje zbiory? :) Jeśli nie sprawiłoby Ci to problemu mógłbyś też wysłać? Mój adres chyba masz..:) Z góry dzięki.
Ja Ci wyślę, podaj mail:)
rookie19(małpka)wp(kropka)pl :) dzięki
Asgard,
czy ja również mogę otrzymać od Ciebie te ebooki (owe 700)? Byłabym bardzo wdzięczna. Mój adres jest w moim profilu.

Pozdrawiam wszystkich wakacyjnie :-)
poszło
Aha, mam nadzieję, że nie ocipieliście do reszty i nie czytacie książek na komputerze czy laptopie. Dużo lepiej paroma kliknięciami skompilować ebooka do czytania na telefonie komórkowym (z mobilną Javą JME - każdy w miarę lepszy telefon to dziś ma) i wygodnie czytać, np. na wakacjach:

na tej liście:

http://files.getdropbox.com/u/695442/m/index.html

jest link zatytułowany:

Ebook Packager Free Software LGPL

(packager też wymaga Javy)

Oczywiście może się zdarzyć, że ktoś ma telefon tak wypasiony, że od razu ma soft do czytania PDF-ów na swoim telefonie (ale jar-ebooki i tak są dużo wygodniejsze, bo przy każdym uruchomieniu same wracają do ostatniego miejsca, które czytaliśmy poprzednio).
a ja mam 2 prośby ;)

czy ktoś mógłby mi przesłać te 700 ksiażek??
i czy ktoś ma ebooki Stephenie Meyer, najlepiej pierwszą częśc? Bardzo proszę i z góry dziękuję

mój email [email]
700 poszło, a ebooki SM póki co nie istnieją (chyba że kupisz sobie komercyjnego i zabezpieczonego drm'em np.na libri.de). Są natomiast niemieckie audiobooki do ściągnięcia z sieci torrent (opis ściągnięcia podałem już w tym samym wątku - mój wpis z 9 lipca 2009).
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 73
poprzednia |

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Studia językowe