E-booki

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 73
witam! czy ja również mogłabym prosić o te 700?? z góry dziękuję

[email]
poszło
ja też moge prosić o 700 ?
[email]
ok
Ja również bym prosiła... [email]
Będę wdzięczna :)
jeżeli można to i ja poproszę:) [email]
Do anulka1302 oraz chobzi - już wysłałem w postaci linków, które będą działać jeszcze do końca poniedziałku, więc się raczej pospieszcie proszę z pobieraniem.

I p o r t a n t / W i c h t i g ! / W a ż n e !

Wszystkie inne następne osoby, które są tym zainteresowane, niech proszą tych, którzy to sobie pobrali i już mają (i może gdzieś Wam wstawią) lub poszukają w ogólnodostępnych światowych zasobach torrentów zawierających w swojej nazwie frazę "Henrys Bibliothek CD1" oraz "Henrys Bibliothek CD2" (aktualnie powinno jeszcze być na thepiratebay.com lub na btjunkie.org).
Witam, jestem tu nowa. Poszukuję niemieckich ebooków takich jak książki Meg Cabot lub ,,Dzieci z dworca Zoo'', czy ,,Mały Książe'' i ogólnie innych ciekawych jeśli takie posiadacie (oprócz Harrego Pottera, bo już posiadam;). Mógłby się ktoś pofatykować i wysłać, jeśli ma przynajmiej jedną z tych książek? Z góry dziękuje. Mój email- [email]
Niemcy twierdzą, że Meg Cabot nie mają, z tego, co chcesz, mam na chomiku dworzec ZOO, na górze jest link:)
kochani, ja też proszę o jakieś e-booki po niemiecku na [email]
dzięki
Hej! Też bym prosiła o e-booki po niemiecku: [email] dzięki :)
Hej, byłabym bardzo wdzięczna, gdyby ktoś przesłał mi na maila ebooki lub audiobooki po niemiecku, a bardzo mi zależy zwłaszcza na sadze Stephenie Meyer.
mój mail to [email]
z góry bardzo dziękuję :)
sorry za zawracanie gitary ale jakby ktoś przesłał ebooki albo audioebooki po ang albo po niem bylabym bardzo wdzieczna
dzieki wielkie :)
[email]
ja również byłabym bardzo wdzięczna za wysłanie mi tych ebookow lub audiobookow, mój email: [email]
LG
rowniez nie pogardze :)
[email]
dzieki z gory :)
byłabym bardo wdzęczna za wysłanie mi tych ebooków na maila: [email]
dziękuję z góry! :)
Czy ja też mogę prosić o te 700 na adres [email] z góry dzięki
ja też bym chciała te 700 książek;) z góry dziękuję;) [email]
hej, ja też bym poprosił te 700 jesli mozna :D:D dzieki ;D
[email]
jak wszyscy to i ja bardzo bym chciała e-book'i :)
będę wdzięczna jak ktoś mi podeśle.
pozdrawiam anka
[email]
byłabym wdzięczna, gdyby także mnie ktoś podesłał te e-booki
mój adres: [email]
Też chciałabym dostać takie e-booki. Z góry dziękuję, mój e-mail [email]
witajcie. bardzo proszę o wysłanie tych 700 ebooków. :)
Dziękuję za pomoc z góry ;)

[email]
ja też proszę o 700 :) danke im voraus!

[email]
na monova.org wpisać "henrys bibliothek", pobrać trackery (2 sztuki - dla CD1 i dla CD2; trackery to niewielkie pliczki z rozszerzeniem .torrent, umożliwiające pobranie z zasobów rozproszonych p2p), a potem ściągnąć programem do pobierania zasobobów torrentowych, np. Vuze (pod MacOsem i Linem lepszy będzie program Transmission); trackery na monova.org mają bardzo duże wysycenie seederów i leecherów (powyżej 100 udostępniających, więc ściągnąć się powinno w przeciągu 2-3 dni, może nawet dużo szybciej)
Witam,

jeżeli jest to możliwe, to bardzo proszę o przesłanie ebook.
Jest mi to obojętne jakie, byleby coś do poczytana :-)
Dziękuję z góry i pozdrawiam
adres [email]
witam jeżeli jest taka mozliwosc to równiez proszę o przesłanie mi tych ebooków, mój email: [email] z góry dziękuję:)
ja też proszę o e-booka zmierzchu po niemiecku (jak byś miał/a po poproszę całą sagę). [email] lub [email]

Z góry dziękuje
ja też uprzejmię proszę o wysłanie mi tych 700 e-booków, niczym nie pogardzę, chętnie poczytam jak i posłucham
mój adres: [email]
Ja również proszę o jakieś ebooki, jeśli to nie problem :) adres : [email]
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 73

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Studia językowe