Poszukujemy tłumaczy

Temat przeniesiony do archwium
Witam serdecznie

Dla magazynu internetowego cafebabel.com poszukujemy młodych tłumaczy lub studentów, którzy chcieliby zdobyć doświadczenie w sztuce.

Cafebabel.com jest internetowym magazynem europejskim publikowanym w sześciu językach: francuskim, angielskim, włoskim, hiszpańskim, polskim i niemieckim. Jesteśmy organizacją non-profit z siedzibą w Paryżu. Magazyn powstał w Strasburgu w 2001 r. i obecnie notuje 350 000 wizyt i 2 miliony odsłon miesięcznie. Strona jest medium partycypacyjnym, platformą dziennikarstwa obywatelskiego, z siecią ponad 1000 współpracowników z 19 krajów, których jedną trzecią stanowią dziennikarze, a dwie trzecie tłumacze.


Jako medium partycypacyjne bazujemy na społeczności wolontariuszy - osób rozsianych po Europie, których interesuje czy to nowy rockowy zespół z Rosji czy kryzys strefy euro. Oferujemy pomoc przy szlifowaniu warsztatu, referencje oraz platformę umożliwiająca zawieranie kontaktów w całej Europie. Publikowane artykuły opatrzone są zarówno imieniem autora, jak i tłumacza.
Jeśli chcesz spróbować swoich sił na europejską skalę, wyślij CV lub napisz o sobie na [email]

Pozdrawiamy
redakcja cafebabel.com

« 

Brak wkładu własnego

 »

Pomoc językowa