Zauważyliśmy, że masz włączony program do blokowania reklam.
Dzięki wyświetlanym reklamom możemy dostarczać Wam wszystkie materiały za darmo. Zawsze staramy się, żeby były to materiały najwyższej jakości.
Prosimy, rozważ popieranie i wspomaganie naszej pracy poprzez odblokowanie wyświetlania reklam na naszej stronie. Dziękujemy.

Poszukujemy tłumaczy

Temat przeniesiony do archwium
Witam serdecznie

Dla magazynu internetowego cafebabel.com poszukujemy młodych tłumaczy lub studentów, którzy chcieliby zdobyć doświadczenie w sztuce.

Cafebabel.com jest internetowym magazynem europejskim publikowanym w sześciu językach: francuskim, angielskim, włoskim, hiszpańskim, polskim i niemieckim. Jesteśmy organizacją non-profit z siedzibą w Paryżu. Magazyn powstał w Strasburgu w 2001 r. i obecnie notuje 350 000 wizyt i 2 miliony odsłon miesięcznie. Strona jest medium partycypacyjnym, platformą dziennikarstwa obywatelskiego, z siecią ponad 1000 współpracowników z 19 krajów, których jedną trzecią stanowią dziennikarze, a dwie trzecie tłumacze.


Jako medium partycypacyjne bazujemy na społeczności wolontariuszy - osób rozsianych po Europie, których interesuje czy to nowy rockowy zespół z Rosji czy kryzys strefy euro. Oferujemy pomoc przy szlifowaniu warsztatu, referencje oraz platformę umożliwiająca zawieranie kontaktów w całej Europie. Publikowane artykuły opatrzone są zarówno imieniem autora, jak i tłumacza.
Jeśli chcesz spróbować swoich sił na europejską skalę, wyślij CV lub napisz o sobie na [email]

Pozdrawiamy
redakcja cafebabel.com

« 

Brak wkładu własnego

 »

Pomoc językowa