Podręcznik Fit Furs A1 -pytanie

Temat przeniesiony do archwium.
Witam Wszystkich serdecznie.

Postanowiłam zacząć solidnie uczyć się języka niemieckiego od podstaw poziom A1(miałam przez 2 lata w gimnazjum,ale już wszystko pozapominałam) i szukam jakiegoś dobrego podręcznika na tym poziomie,najlepiej z odpowiedziami.W internecie znalazłam taki tytuł jak "Fit fürs Goethe-Zertifikat A1, Start Deutsch 1" i tutaj moje pytanie brzmi:czy ta książka jest dla osób początkujących (które nie znają jeszcze w ogóle niemieckiego),czy może dla takich ,które są już na poziomie A1 i służy tylko do ćwiczenia technik egzaminacyjnych? Czy ta książka posiada odpowiedzi? W przyszłości chciałabym zdać ZD lub egzamin na poziomie B2.
Mam jeszcze takie pytanie: czym róznią się książki : "fit furs goethe zertifikat A1" oraz "Fit für Fit in Deutsch 1 und 2 "??

A może znacie jakieś inne dobre podręczniki do nauki tego języka od podstaw. W gimnazjum miałam 'alles klar' ,ale niezbyt przypadła mi do gustu. Najlepiej żeby miały odpowiedzi,bo na razie bedę się uczyć sama ,dopiero jak osiągnę poziom B1/B2 to planuję wziąść korepetycje.

Jesli ktoś mógłby mi odpowiedzieć ,to byłabym Mu bardzo wdzięczna !

Pozdrawiam serdecznie

Gosia

« 

Nauka języka

 »

Pomoc językowa