admin LUKAR się rusza

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 53
poprzednia |
Informuję niniejszych wszystkich użytkowniów, że Lukar, niejaki Łukasz karpiński ruszył się i naresczcie zablokował konto forumgeista oraz bongo-bongo.
Trzeba było "ku...ami" rzucać do upadu, aby wreszcie to zrozumiał. I to wszystko przez jakiegoś nieletniego pachołka.
Pochwalam takie działanie. Nareszcie mamy Admina. Ale,,,na jak długo?
oto, jego dziecinne wpisy;
Witam,
bardzo proszę o zaprzestanie odnoszenia się niegrzecznie do innych
użytkowników forum,
przykłady:
- "Jesteś na kleju, czy co? Co tu jest w ogóle niejasne? No, nie
rozumiem. Ile masz lat? 11-cie? "
- "Najpier przyłazi taka glizda i pisze, że trzeba podzielić."
- Tamod masz PIWO !!!
forumgeist wczoraj, 18:06
kwaśne...
i wiele innych
Takie uwagi są zbędne, nic sensownego nie wnoszą do forum - wręcz przeciwnie.
Jeśli nie masz nic sensownego do dodania w temacie proszę nie wpisywać nic.
pozdrawiam,
Łukasz Karpiński

Mój komentarz = mam bardzo dużo do powiedzenie. Jedynie inni robią sobie tutaj jaja, a ja im nie pozostaję dłużny.

Informuję, że Twoje konto zostało zablokowane.
pozdrawiam,
Łukasz Karpiński
Może tu powie mi wreszcie ktos jak usunąć wpisy, konto???????????
bongo-bongo
und
forumgeist
sind TOT!
Nix kapiert?
Cytat: hammel
bongo-bongo
und
forumgeist
sind TOT!
Nix kapiert?
Powiesz mi jak usunąć konto badz wpisy, bo jauz mam dosc,siedze pol dnai nad tym i nie moge dojsc,a chce mies swiety spokuj juz.prosze???????????????????????? albo jakis kontakt do tego admina????????????????
Cytat: hammel
bongo-bongo und forumgeist sind TOT! Nix kapiert?

Ein Hammel ist auferstanden?
a Ty wiesz moze jak to zrobic???????
Nie powiem ci. Admin wywalił dwóch najlepszych na tym forum! Zobaczymy kogo jeszcze wywali w swoim szale oczyszczania forum. A, ty tu chcesz jakieś niegroźne wpisy usuwać? On ciebie też zaraz wywali! Poczekaj jeszcze trochę i się na pewno wścieknie, bo przecież ty twoim jęczeniem też nie masz nic do powiedzenia. Tak, jak i nie miał nigdy forumgeist i bongo-bongo!
Cytat: MajaV
a Ty wiesz moze jak to zrobic???????

Jak Lukar nie reaguje - to masz marne szanse...
Łukasz Karpiński na pewno wywalił Tamoda i diego13 i dociekliwy19. Bo oni są po prostu za dobrzy dla niego. Musisz sobie teraz sam pomagać. Ale, sorry, może ja już za dużo powiedziałam? Muszę uważać na to, co piszę!
a jak mniw wywali to moje wpisy znikna??? nie tylko podalam swoj mail i gg, i teraz sam wiesz......
forum_spamanin ma rację. Masz rację! Forum_spamanin ma zawsze rację! A twoje bezwstydne wpisy nigdzie nie znikną. Są w Guglu od lat!
nie od lat.tylko od paru dni, To co on robi,ze nie odpisuje nie "pomaga"??? kurde?
a i dlazcego Ty mi nie powiesz? nie chcesz czy nie wiesz też?
ja się nie znam. ja tylko widzę i opisuję, a moje wpisy jeszcze są dziewicze. Jeszcze nikomu nie nawymyślałem, żeby mnie wywalić. Ale na pewno zaraz mnie Łukaszek Karpiński wywali!
ok,to nic. dzięki. ale nie czaje tego, przeciez usuniecie tego to zaledwie kilak chwil, a on nie odpowiada,przeciez od tego tu jest chyba. na innych forach samemu to mozna zalatwic,bez problemow!!!!!!!!!!
Masz stuprocentową rację. Ale... ktoś to musi zrobić. A na tym forum NIKT tego nie robi. To forum jest rozpuszczone, jak dziadowski bicz, bo Admina nie ma. Jemu to wszystko jedno. Ale, że forumgeist dzisiaj rzucał "k...ami" z jednym takim, to mu nareszcie podpadło. Kto wie? Może to jakiś dobry znak na przyszłość? Nie wiem.
Ha! Na innych forach, to ma się przyjemność z obslugi, ale nie tutaj, bo Administrator ma wieczną śpiączkę.
co tu sie dzieje
moje prywatne wiadomosci sa zablokowane ja nie przeklinalam
a nie widac:)
\\poł dnia siedze na =d tym by dowiedziec sie jak usunac wpis badz konto i jak widac zadych efektow.....
diego- otwórz karton i czytaj od góry do dołu! Wtedy wszystko wiesz!
chyba zartujesz przeciez lukar by nie wywalil forumgeist
moze Ty coś wiesz,jak moge rozwiazac moj problem?
Wiem. Musisz porzucać "ku...mi" ale siarczyście, to i ciebie LUKAR wywali. Tak, jak zrobił z forumgeist i bongo-bongo. Przecież to komunista! Musisz go doprowadzić do wścieku!
Musisz pisać ponownie do admina i monitować [email]
no, skoro ci mówię...
"odrabiacz " się melduje? Tu niema nic do odrabiania. Nawet z hasłem, koteczku! Asgardzie. Idź pograj w piłę!
ale bez bongo nie ma forum a dlaczego chce nas wyrzucic i blokuje moje prywatne wiadomosci a w koncu sa jeszcze inne fora
hmmmm...idź gdzie indziej....juchhuuuuu!
No nic,poczekam i zobacze. Ale załuje,że tu zajrzałam,na to Jego forum. dzieki i pa:)
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 53
poprzednia |

 »

Pomoc językowa