gdzie sie podzial moko?

Temat przeniesiony do archwium.
od pewnego czasu nie widze moko u niebiesko-czerwonych ani u rozowych chyba moko sie przeniosl na inne forum i dlaczego
hammel co sie stalo z moko nie widze go czyz by to byla moja wina
Cytat: diego13
hammel co sie stalo z moko nie widze go czyz by to byla moja wina

czy czyzby pis ze sie razem czy rozdzielnie razem lepiej wyglada
wystraszyłaś moko i tyle
Za wysokie mniemanie masz o sobie. Moko włączył ci ignora, wywalił z forum i zapewne obchodzisz go tyle co zeszłoroczny śnieg.
Cytat: Tamod
wystraszyłaś moko i tyle

ale ja go tylko na tym forum przestraszylam ale ja go nie widze na tamtym forum i zadnych innych osob ktore ewentualnie do niego pasowaly by tez nie moze zostal zaaresztowany ja nie podejmowalam zadnych prawnych krokow tylko skopiowalam te strony i prywatne wiadomosci gdzie moko podaje moje dane i szantazuje mnie nie wiedzac co robi
A więc to przez ciebie moko siedzi na dołku
Kto to jest moko? Jakas ciekawa postac?
Cytat: hammel
Kto to jest moko? Jakas ciekawa postac?

hummel nie wiesz kto to jest a moze byl moko on mnie zwalczal jak mogl a teraz go nie ma i jest nudno docieka nie ma bongo nie ma japa siedzi u czerwono niebieskich tylko tamo zaczepia mnie od czasu do czasu albo akon /lubie jego muzyke/ podburza a tak poza tym nuda kompletna
czy moze ktos widzial na jakims forum moko ggdzie on sie podzial
jestem zaniepokojona nieobecnoscia moko hummel tamo i inni blagam szukajcie moko
Klebstoff wirkt schon, blöder Schuhkarton?
Cytat: hammel
Klebstoff wirkt schon, blöder Schuhkarton?

nie blöder Schuhkarton tylko moko zginal bez wiesci u czerwono niebieskich tez go nie ma
nie podejrzewam ze kasia b to moko
czy ktos widzial moko?
czy ktos widzial moko jezeli tak to prosze go pozdrowic
CZY KTOS WIDZIAL MOKO MAM WYRZUTY SUMIENIA ZE GO PRZEPEDZILAM Z DWOCH FOROW TESKNIE TEZ ZA DOCIEKIEM ON SIE TAK DENERWOWAL BIEDACZEK BYLE CZYM MOZE KIEDYS ZNOW TU PRZYJDA I ZACZNIEMY WSZYSTKO OD POCZATKU
LEUTE MOKO IST WIEDER DA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Re: Bewerbungsgeschpraech - będę wdzięczna za pomoc
przez Mokotow » Dzisiaj, 12:50

@Herbert:
Danke für die Fehler, die ich übersehen habe:

Das war eine praktisch und angenehm.


Das heißt, dass mein Chef immer auf mich immer zählen konnte


und gab mir weitere Aufträge durchzuführen
(hattest Du übersehen)

Bei allen anderen stimme ich Dir nicht zu. Das sind keine Fehler, an manchen Stellen hast Du es nur simplifiziert - m. E. unnötig.

Und einen Fehler hast Du erst noch eingebaut:
telefonieren
wird als Verb verwendet

Hummel bierz przyklad to jest dopiero kultura u czerwonych to sie dziekuje za bledy a nie jak tu tylko wyzwiska oszczerstwa itp
a moko znow sie kloci o bledy skandal
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa