Moko - der Artikelexperte :)

Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 111
@Diego: halt einfach den Mund.
http://i52.tinypic.com/23jomes.jpg
Cytat: zochama
Wir wissen auch, wer du wirklich bist. Ein Alki! Und ein Lügenbeutel!

kto to jest wir czy jestes starym komunista ze piszesz o sobie w liczbie mnogiej
czyz on nie jest sliczny moze mial na tym zdjeciu ze 4 tygodnie
Cytat: white-apple
@Diego: halt einfach den Mund.
http://i52.tinypic.com/23jomes.jpg

wszyscy powinni go obejrzec on jest po prostu sliczny
Cytat: diego13
czyz on nie jest sliczny

Czyż ty nie jesteś głupia, że tak sprzedajesz swoją prywatność? Litości, kobieto.
edytowany przez white-apple: 18 sty 2011
bongo co sadzisz o Diego on byl jeszcze taki malutki teraz jest juz duzym kotem
Cytat: zochama
Wir wissen auch, wer du wirklich bist. Ein Alki! Und ein Lügenbeutel!

czy kobieta zalezna od alkoholu wydala by 600 EU na kota nie nigdy w zyciu kupila by sobie 20 butelek czystej wodki czysciochy by sie napila a nie koteczka kupowala domki lozeczko drzewko do drapania i toilette
ogladajcie mojego koteczka on jest baaaaardzo sliczny i baaardzo przez nas kochany
Cytat: diego13
ogladajcie mojego koteczka on jest baaaaardzo sliczny i baaardzo przez nas kochany

http://i52.tinypic.com/23jomes.jpg

no co jest mam klocic sie sama z soba
Ja się z tobą kłócić nie zamierzałam i nie zamierzam. Ciężko mi tylko uwierzyć, że ktoś może być taki tępy. Na twoim miejscu poprosiłabym Lukara o skasowanie całego twojego profilu, bo KAŻDY może znaleźć cię w necie. Każdy. I te informacje o tobie dalej są dostępne. Skoro ci to nie przeszkadza, wolna wola.
Und deine blöde Zwillinge zeigen sich noch im Flash mit irgendwelchen halbstarken, unterernährten Typen mit einem wirren Blick. Und die Mädels tragen fast nackte Titten! Bist du stolz drauf? Komische Mutter bist du!
Cytat: zochama
Und deine blöde Zwillinge zeigen sich noch im Flash mit irgendwelchen halbstarken, unterernährten Typen mit einem wirren Blick. Und die Mädels tragen fast nackte Titten! Bist du stolz drauf? Komische Mutter bist du!

moje corki zostaw w spokoju nie podoba mi sie to ale ja nie mam na to wplywu
Cytat: zochama
Und deine blöde Zwillinge zeigen sich noch im Flash mit irgendwelchen halbstarken, unterernährten Typen mit einem wirren Blick. Und die Mädels tragen fast nackte Titten! Bist du stolz drauf? Komische Mutter bist du!

na pewno nie jestem z tego dumna ale mam nadzieje ze to pozostanie ich najgorszym grzechem w zyciu i nie przyjda im inne pomysly do glowy
Mi jest ciebie po prostu żal, diego. I nie dziwię się już, że musiałaś gdzieś odreagowywać. Tylko wybrałaś sobie złe miejsce.
Cytat: diego13
Cytat: zochama
Und deine blöde Zwillinge zeigen sich noch im Flash mit irgendwelchen halbstarken, unterernährten Typen mit einem wirren Blick. Und die Mädels tragen fast nackte Titten! Bist du stolz drauf? Komische Mutter bist du!

na pewno nie jestem z tego dumna ale mam nadzieje ze to pozostanie ich najgorszym grzechem w zyciu i nie przyjda im inne pomysly do glowy

ty zostawiles swoje dzieci na lasce gachow swojej zony i nawet nie wiesz co one robia i jak im sie w zyciu powodzi nie sadz innych a nie bedziesz sadzony
Cytat: diego13
Cytat: diego13
Cytat: zochama
Und deine blöde Zwillinge zeigen sich noch im Flash mit irgendwelchen halbstarken, unterernährten Typen mit einem wirren Blick. Und die Mädels tragen fast nackte Titten! Bist du stolz drauf? Komische Mutter bist du!

na pewno nie jestem z tego dumna ale mam nadzieje ze to pozostanie ich najgorszym grzechem w zyciu i nie przyjda im inne pomysly do glowy

ty zostawiles swoje dzieci na lasce gachow swojej zony i nawet nie wiesz co one robia i jak im sie w zyciu powodzi nie sadz innych a nie bedziesz sadzony

ze jeszcze sie ktos w dzisiejszych czasach oburza jak dziewczyny dorosle troche za gleboki dekolt maja i to w dyskotece
Cytat: diego13
ze jeszcze sie ktos w dzisiejszych czasach oburza jak dziewczyny dorosle troche za gleboki dekolt maja i to w dyskotece
Że jeszcze ktoś w dzisiejszych czasach używa terminu "stara panna" do osoby przed 30-tką i w związku. I to w dodatku stara rozwódka.
Cytat: diego13
moje corki zostaw w spokoju nie podoba mi sie to ale ja nie mam na to wplywu
Na wszystko masz wplyw. Auch auf deine Blödheit. Aber du willst der ganzen Welt zeigen, wie du wirklich blöd bist. In jeder Lebenslage musst du deine Blödheit zeigen. Schaut, wie ich blöd bin. Ist das nicht schön?
Und meine Kinder? Sollen wir uns im Stettin treffen? Ich zeige dir meine Kinder. Deine Prothese fällt dir mit einem Riesenkrach herunter, wenn du meine Kinder siehst. Du hast gar keine Ahnung von meinen Kinder, du blöde Wanze! Mit meinen Kondern musst du, leider, gut polnisch und gut deutsch reden können. Sie zeigen keine Titten der ganzen Welt, wie deine! Wenn das noch Titten wären, es sind Fäuste, die eine Maus macht, wenn sie sich aufstellt.
edytowany przez zochama: 18 sty 2011
Cytat: zochama
Cytat: diego13
moje corki zostaw w spokoju nie podoba mi sie to ale ja nie mam na to wplywu
Na wszystko masz wplyw. Auch auf deine Blödheit. Aber du willst der ganzen Welt zeigen, wie du wirklich blöd bist. In jeder Lebenslage musst du deine Blödheit zeigen. Schaut, wie ich blöd bin. Ist das nicht schön?
Und meine Kinder? Sollen wir uns im Stettin treffen? Ich zeige dir meine Kinder. Deine Prothese fällt dir mit einem Riesenkrach herunter, wenn du meine Kinder siehst. Du hast gar keine Ahnung von meinen Kinder, du blöde Wanze! Mit mienen Kondern musst du, leider, gut polnisch und gut deutsch reden können. Sie zeigen keine Titten der ganzen Welt, wie deine! Wenn das noch Titten wäeren, es sind Fäuste, die eine Maus macht, wenn sie sich aufstellt.

nie krzycz hop jak nie przeskoczysz ok widocznie nie byly tak wspaniale jak je zostawiles
na pewno czuja sie winne z tego powodu
tak jak pisalam nie jestem zadowolona z wygladu moich corek dyskutuje z nimi na ten temat czesto ale to nie pomaga
mysle ze jeszcze z rok dwa i zmadrzeja i mam nadzieje ze to pozostanie ich jedynym najgorszym grzechem chodzenie do dyskoteki z zaglebokim dekoltem
a taki ojciec jak ty nie powinnien sie wypowiadac na temat dzieci i rodziny bo ja nie rozeszlam sie z mezem i nie pozostawilam dzieci na pastwe losu i staram sie byc jak najlepsza matka i jezeli w ich wieku mieszkaja jeszcze w domu i chodza do szkoly albo czasami potajemnie papierosa zapala a czy ja bylam inna w ich wieku nie niestety
@zochama

Schreib bitte was auf Deutsch, du at, bb, k.geist, pampers, psikuta(s) - chlopcy nigdy nie placza -, und 100 weitere Nicks, ich korrigiere dich gerne. ;)

k.geist -> kranker geist ;))))))))))))))
edytowany przez Japanese: 18 sty 2011
Japa, bitte: Frischer Fritz frisst frische Fritze, frische Fritze frissen den frischen Filz.
Und wenn du keine Ahnung hast wovon wir hier reden, dann gehe in deine Schkuchten wieder zurueck, du Schluchtenscheisser, du ojsterreichischer! Du bist ja lnagsam deppeter als die geschiedene Diego-baba. ja gibt es so was? ein Depp nach dem anderen. (suche nach Tippfehlern meinersits = das macht Spass). Oder holst dir lieber einen runter? Es macht auch Spass! es ist kein Diesel. Es ist Super. 98 Oktan. Am besten unter der Dusche.
edytowany przez zochama: 18 sty 2011
Nur ein Depp hat 100 Nicks in einem einzigen Forum. Kein normaler Mensch macht so etwas.
Bredzisz hier, du weißt nicht, was du schreiben sollst. Du hebst dich schon längst von der gesunden Masse ab.

Cytat:
Es macht auch Spaß! es ist kein Diesel. Es ist Super. 98 Oktan. Am besten unter der Dusche.

Arm. Gut ich lasse dich in Ruhe. Sowieso versteht dich hier keiner außer diego.
Danke! (obiecanki???)
bongo rozwodl mnie wczoraj i przepedzil meza z domu a do tego zaatakowal moje dzieci dno kompletne mysle ze lukar sobie poczytal te wpisy i w koncu ta stara panne i tego pseudoojca ktory opuscil swoje dzieci
Z jakiegoś powodu sobie twój J. wpisał "rozwiedziony". Może po prostu rozgląda się za nową(nowym?) zanim ostatecznie kopnie cię w to wredne dupsko.
Fakt, że żali się regularnie, że jest sam i samotny też o czymś świadczy. Z takimi bajkami to do pacjentów.
Cytat: Japanese
Nur ein Depp hat 100 Nicks in einem einzigen Forum. Kein normaler Mensch macht so etwas.

In dieser Hinsicht hast du recht, aber der Moderator auf spamanin hält sich daran nicht.
Tutaj można zobaczyć, jak gratuluje sobie sukcesu na egzaminie C1 :)))))
http://niemiecki.ang.pl/viewtopic.php?f=12&t=358&p=2186&sid=c8627c39045a51e65eeaacfda84925b3#p2186
Skąd ja wiedziałem, że to się pojawi... No dlatego, że jego tekst na samym początku tego wątka został ośmieszony, więc trzeba było to przykryć jakimś wspaniałym sukcesem.
Kolego! Nie ma najmniejszej wątpliwości, że twój tekst zawiera szereg błędów.
od razu mozna zgadnąć, kto nie ma rodziny i jest zazdrosny, otóż: white-apple, zochama-bongo-hammel, aż im dupsko ściska z tej zazdrości.
Żal!
Cytat: Akon1
od razu mozna zgadnąć, kto nie ma rodziny i jest zazdrosny, otóż: white-apple, zochama-bongo-hammel, aż im dupsko ściska z tej zazdrości.
Żal!
Zgaduj sobie co chcesz. Możesz tylko zgdadywać, bo nie wiesz nic. Jedyny fakt jest taki, że nikt inny nie jest na tyle głupi żeby podawać na ogólnodostępnym forum swoje dane personalne.
Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 111

« 

Pomoc językowa

 »

Inne