Moko - der Artikelexperte :)

Temat przeniesiony do archwium
91-111 z 111
| następna
@TopBolek: Du bist krank.
@ white-alpaga
ludzie podają swoje dane na częściej odwiedzanych portalach i zdjecia też o szkołach, pracodawcach nie wspomnę , tak więc nie ośmieszaj się.
Cytat: Akon1
@ white-alpaga
ludzie podają swoje dane na częściej odwiedzanych portalach i zdjecia też o szkołach, pracodawcach nie wspomnę , tak więc nie ośmieszaj się.
I z tego wniosek, że to jest normalne? Ludzie skaczą pod pociągi, kradną i robią wiele innych głupich rzeczy. Jeśli ośmieszaniem nazywasz ochronę prywatności to sam się ośmieszasz. No i przy okazji znowu wtrącasz.
P.S. Co to jest "alpaga"?
Cytat: Mokotow
@TopBolek: Du bist krank.

Deine Fähigkeit eine Ferndiagnose zu stellen ist entzückend. Tatsächlich bin ich sehr erkältet.

Hast du schon die Fehlerstellen in deinem Text identifiziert?

Wybacz, nie znam się na tanich winach. A tym bardziej nie rozumiem czemu mnie tak nazwałeś.
mysle ze w kwestiach zyciowych nie powinny sie stare panny i ojcowie ktorzy pozostawili wlasne dzieci na pastwe losu wypowiadac
nie jestem ani doskonala zona i matka bo takich doskonalych zon i matek nie ma ale ponosze odpowiedzialnosc za to co jest najwazniejsze w moim zyciu za moje dzieci /za meza i kota tez /
a Diego jest taki sliczniutki
@diego: zrozum w końcu, że ja nie jestem starą panną. Gdybym była, nie przeszkadzałoby mi to określenie z twoich ust. Uważam po prostu, że nic ci do tego.
Chyba trzeba będzie Hannesa skierować na to forum, to się może pojedna z Gochom i przestanie szukać chłopaków. Przy tej okazji nawali "starej" po dziobie, za wypisywanie tutaj bzdur. Jak nie kijem, to pałką, co będziemy się tu cackać.
Divrtimento in e-moll Opus 133 auf Darmflöte und Hemoriden-Sextet featured by Akon1. Mit freundlicher Unterstützung vom Dr. Haarschuppen. Es ist sicher eine der diego-Töchter, die Sprache ist genauso bescheiert und auch kein Piepser auf Deutsch.
Cytat: zochama
Chyba trzeba będzie Hannesa skierować na to forum, to się może pojedna z Gochom i przestanie szukać chłopaków. Przy tej okazji nawali "starej" po dziobie, za wypisywanie tutaj bzdur. Jak nie kijem, to pałką, co będziemy się tu cackać.

on nie szuka tylko sobie ale przy okazji mi tez a jak sie nam ten sam podoba to mamy wspolnego chlpoaka i jest fajnie
Divrtimento in e-moll Opus 133 auf Darmflöte und Hemoriden-Sextet featured by Akon1. Mit freundlicher Unterstützung vom Dr. Haarschuppen. Es ist sicher eine der diego-Töchter, die Sprache ist genauso bescheiert und auch kein Piepser auf Deutsch.

dobrze ze ty te swoje dzieci opusciles bo by tylko nauczyly sie od ciebíe tego co tu prezentujesz
Cytat: diego13

dobrze ze ty te swoje dzieci opusciles bo by tylko nauczyly sie od ciebíe tego co tu prezentujesz

twoj niemiecki jest tak denny ze na twoim miejscu wziela bym pare kursow jezykowych te sa ci naprawde potrzebne i nie tylko kursy jezykowe
od razu mozna zgadnąć, kto nie ma rodziny i jest zazdrosny, otóż: white-apple, zochama-bongo-hammel, aż im dupsko ściska z tej zazdrości.
Żal!
i tym stwierdzeniem trafiles w sedno sprawy po wypowiedziach widac komu czego brak
a najgorsze sa samotne po malu starzejace sie kobiety wtedy atakuja facetow a innych kobiet nienawidza
...und ewig grüßt das Murmeltier.
zochama-hammel zmieniłeś płeć czy jak? bo w profilu masz ustawione "kobieta" ... a może jesteś nieokreślona? ;D
edytowany przez Akon1: 19 sty 2011
Achtung! Jetzt kommt wieder ein Furz geflogen. Schwulerpack ist on der Leine! Hold the line! Mein Profil habe ich extra nur für dich angepasst, damit du einen Grund hast scheisszuschwaezzen. Und es funktioniert bei dir, wie im Handbuch für Zwölffingerdarmausgang. Mit künstlichem Schließmuskel. Du bist ein fleissiger Schüler. Please, dzierży linu!
edytowany przez zochama: 19 sty 2011
Achtung! Jetzt kommt wieder ein Furz geflogen. Schwulerpack ist on der Leine! Hold the line! Mein Profil habe ich extra nur für dich angepasst, damit du einen Grund hast scheisszuschwaezzen. Und es funktioniert bei dir, wie im Handbuch für Zwölffingerdarmausgang. Mit künstlichem Schließmuskel. Du bist ein fleissiger Schüler. Please, dzierży linu!

przecciez to ty biegasz za hannesem rozwidles go a mi kazales go z domu wyrzucic bo biega za chlopakami i po co zeby go wziac do siebie juz pisales do niego z zapytaniem czy mozecie sie spotkac

przecciez to ty biegasz za hannesem rozwidles go a mi kazales go z domu wyrzucic bo biega za chlopakami i po co zeby go wziac do siebie juz pisales do niego z zapytaniem czy mozecie sie spotkac

i ja mu pozwolilam jezeli juz tak bardzo go chcesz to bierz on i tak po paru godzinach wroci do mnie bo z toba nie wytrzyma

i ja mu pozwolilam jezeli juz tak bardzo go chcesz to bierz on i tak po paru godzinach wroci do mnie bo z toba nie wytrzyma
Temat przeniesiony do archwium
91-111 z 111
| następna

« 

Pomoc językowa

»

Inne