@Klarapfel

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 74
poprzednia |
QED - capito?

:-)))
Die These wäre bewiesen, wenn nur deine Beiträge verschwunden wären. Zochama hätte sich nicht die Mühe gemacht, dir zu antworten, um es 5 Minuten später zu löschen. QED ;)
ten cały apfel najpierw pisze ad personam a potem ma jakieś obiekcje. Było się zdecydować na rozmowę przez skypa to byś się przekonała a może przekonał (?) z kim masz do czynienia.
@Klarapfel. Doch. Genau darauf beruht die Täuschung. ;-)
znam to ... z wykopalisk...
@bf: ich glaub's nicht.

@Akon1: powtórzę któryś raz z rzędu - nie jestem zainteresowana.
uebrigens: to, co robi white-apple, jest właśnie działaniem na dwa fronty. Zakłamanie ludzkie nie zna granic. Mokotow jest przeciwieństwem zochamy. Tak więc, zdecyduj się wreszcie.
edytowany przez Akon1: 14 lut 2011
@Akon1: Jakie zakłamanie? Jakie fronty? Mam swoje zdanie i częściowo pokrywa się ono ze zdaniem Moko (chociaż bf to chyba nie on), częściowo z Zochamy, a częściowo z żadnym z nich. Nie wiedziałam, że trzeba się opowiedzieć po którejś stronie.... Puknij się w główkę, Akon.
Dzeiciaki!
(wyłączam tutaj white-apple!)
Wy jesteście wszystko dupki żołędne. Pyskacze i nic więcej.
Przy tej okazji pragnę zwrócić waszą uwagę na fakt, iż, azaliż, otóż De Luk odkrył funkcję tzw. zamykania posta (czy threada, czy topica, czy jak te dzieciaczki to nazywają). Oczywiście on nikomu tego nie mówi, bo jest taki sam onanista, jak wy, dzieciaczki.
Poniższy dingsbums został zamknięty.
https://niemiecki.ang.pl/forum/pomoc-jezykowa/206009/page/2#post1286954
Akon bredziu i plącze się w zeznaniach, besseres-forum jest jedną katastrofą i nareszcie mamy forum do pieprzenia o dupie Maryni.
Uwielbiam to!
Co wy na to?
edytowany przez zochama: 14 lut 2011
Cytat: white-apple
@Akon1: Jakie zakłamanie? Jakie fronty? Mam swoje zdanie i częściowo pokrywa się ono ze zdaniem Moko (chociaż bf to chyba nie on), częściowo z Zochamy, a częściowo z żadnym z nich. Nie wiedziałam, że trzeba się opowiedzieć po którejś stronie.... Puknij się w główkę, Akon.

konformizm to jedyne co mi przychodzi na myśl, jak się puknąłem.
nie wszyscy na tym forum mają 15 lat.
1A-Koń ma na pewno tylko 14. Błąkasz się już zupełnie i zeznania ci się pomyliły, idioto boża. Nawet się umisz puknąć? Pewnie jesteś dzięciołem? Widać od razu. Puka się pukaj. Pukanie ma przyszłość. Wiesz, dlaczego masz tylko jedną szarą komórkę w kartonie? Abyś nie nasrał na podwórko, latając po nim.
zapewne za to podziwiasz zochame, apfel.
Halt du dei Waffel, idioto! Hast keine Ahnung davon! Bredzisz i plączesz się w zeznaniach, skajpowy onanisto,
Cytat: Akon1
konformizm to jedyne co mi przychodzi na myśl, jak się puknąłem.
nie wszyscy na tym forum mają 15 lat.

Zrozum, nie wszędzie chłopcy grają w wojnę. A nawet jak ci dwaj czasem grają, to ja nie biorę w tym udziału. Skoro tak długo jesteś na forum, czym ostatnio się szczyciłeś, powinieneś wiedzieć, że np. wszyscy razem byliśmy w jury konkursu tutaj na forum i nikt się z nikim nożami nie rzucał, wręcz przeciwnie: dobrze nam się współpracowało.

Moja postawa nie ma nic wspólnego z konformizmem tylko z używaniem mózgu. Nie ma obowiązku, by opowiadać się po którejś ze stron, które w dodatku są twoim majakiem.
Cytat: zochama
Halt du dei Waffel, idioto! Hast keine Ahnung davon! Bredzisz i plączesz się w zeznaniach, skajpowy onanisto,

Und was sagt der zuständige Löscher zu sowas?

:-)))
wolle du auch was davon? Muetze-Glatze vielleicht?
jak dla mnie to bierzesz udział w tym całym jego akcie, opluwania dzieci, świadomie. Nikt poza tobą tego nie toleruje. Dlatego mam wrażenie, że nie jesteś tym, za kogo się podajesz. Bo kto normalny, byłby za taką zośką. No, ale byłaś przecież w jury z ramienia zo-chama, a to zmienia postać rzeczy... (Dass ich nicht lache)
Ale ja nie jestem ani za Bongo, ani za Moko. I nie wiem czemu mi to przypisujesz.
Jak już tak analizujesz to spytaj się kto normalny byłby za Diego.
W jury nie byłam z niczyjego imienia. Jak koniecznie chcesz mnie gdzieś przyłatać to najbliżej mi do Mamapii.

Chore jest to, co robisz.
o ile wiem, to diego się nie wyżywa na dzieciach i nie spełnia całych dni przed monitorem, bo jakoś jej teraz nie widać.
Biednie dzieciątko, już nawet wyszły mu jakiekolwiek sensowne argumenty. 1A-Koniu, te twoje 3cm pindola nic nie pomogą. On jest za krótki, żeby wisiał. On zawsze stoi! Dzieci o tej porze spieprzają do łóżka-co ci pilnie zalecam, bo masz krzywe nogi, jak srasz! Twoje wrażenia polegają jedynie na brandzlowaniu przed monitorem i tyle. Kisiel w spodniach. Wygotowałeś już starą pieluchą, gnojku zasmarkany? Jeszcze nie? To wygotuj, jak najprędzej, bo zalatujesz moczem. Przy tym uważaj, żeby ci to postaci rzeczy nie zmieniło, bo sparzysz pindolka. I nic po postaci. Nie ma. Nie ma postaci rzeczy ad personam cursum cordia.
edytowany przez zochama: 14 lut 2011
Cytat: white-apple
W jury nie byłam z niczyjego imienia. Jak koniecznie chcesz mnie gdzieś przyłatać to najbliżej mi do Mamapii.
Chore jest to, co robisz.
...besinne dich, bitte, es ist ein Arschloch. Keinen Stoff mehr geben.
Diesem Arschloch hilft nur eins: genauso Scheisse schreiben, wie er das tut. jetzt wuselt er sicher in den Woerterbuechern, um es zu kapieren. Besinne dich. Keine Infos, keine Ueberredung, keine MacDonalds. Keine verstaendnissvolle Beinflussung des Deppen! Das ist ein Depp, Wixer und gefaehrlicher Onanista! Gib ihm Stoff, damit er morgen was wieder zitieren kann. Keine Erklaerungen. Der Depp hat eine keine Ahnung vom Leben. Er macht dabei Muetze Glatze!
edytowany przez zochama: 14 lut 2011
@Klarapfel: Es widerstrebt mir eigentlich, Akon1 zuzustimmen. Doch, Klarapfel, wenn Du ganz tief in Dich gehst, wirst Du eine gewisse Sympathie für den "witzigen" AT finden.

Und genau den finde ich nicht witzig, sondern unprofessionell und unpädagogisch, der sich gibt, als bestünde er nur "aus Muskeln und Samensträngen". In einem solchen Forum, seien wir ehrlich, befinden sich wenige vom Alter her erwachsene User. Dann klingen mir solche AT-Anwandlungen wie der Wunsch nach Kinderschändung. Und das prangere ich seit einem Jahr an und werde es anprangern.
Cytat: zochama
Cytat: white-apple
W jury nie byłam z niczyjego imienia. Jak koniecznie chcesz mnie gdzieś przyłatać to najbliżej mi do Mamapii.
Chore jest to, co robisz.
...besinne dich, bitte, es ist ein Arschloch. Keinen Stoff mehr geben.
Diesem Arschloch hilft nur eins: genauso Scheisse schreiben, wie er das tut. jetzt wuselt er sicher in den Woerterbuechern, um es zu kapieren. Besinne dich. Keine Infos, keine Ueberredung, keine MacDonalds. Keine verstaendnissvolle Beinflussung des Deppen! Das ist ein Depp, Wixer und gefaehrlicher Onanista! Gib ihm Stoff, damit er morgen was wieder zitieren kann. Keine Erklaerungen. Der Depp hat eine keine Ahnung vom Leben. Er macht dabei Muetze Glatze
!
Fett ist nicht in Ordnung. Habe ich wirklich eine keine Ahnung vom Leben?
Du hast wirklich eine keine Ahnung vom Leben nicht. Du musst dir dringen einen grossen hinab herunterholen.
btw. dein Deutsch ist echt Scheisse...
Cytat: Besseres-Forum_
@Klarapfel: Es widerstrebt mir eigentlich, Akon1 zuzustimmen. Doch, Klarapfel, wenn Du ganz tief in Dich gehst, wirst Du eine gewisse Sympathie für den "witzigen" AT finden.

Und genau den finde ich nicht witzig, sondern unprofessionell und unpädagogisch, der sich gibt, als bestünde er nur "aus Muskeln und Samensträngen". In einem solchen Forum, seien wir ehrlich, befinden sich wenige vom Alter her erwachsene User. Dann klingen mir solche AT-Anwandlungen wie der Wunsch nach Kinderschändung. Und das prangere ich seit einem Jahr an und werde es anprangern.
Du ziegest bestimmt irgendwas vor, du Depp? Pedagogisch solltest du nach deiner Vorhaut schauen, weil De Luk keine Ahnung davon hat. Und geh lieber deine Schaeffchen bedienen bei den Valentins-Rosa. Im się już pojebało, czy po niemiecku, czy po angielsku, a wy zakochujecie je na śmierć. DU BIST die Kinderschaendung! Kinder ins Bett und nicht auf die ganze Welt im Internet. DAS 1A-Kon, to przedszkole w porównaniu z tobą. idiotą też trzeba umieć być. Ty to umiesz doskonale.
edytowany przez zochama: 14 lut 2011
white-apfel! Geh in dich tief hinen und sage diesen Schofsaeggeln, was du ehrlich meinst. Die Watte hilft hier nicht! Es sind Psychos! Dupki żołędne.
Aber du musst echt tief hinein gehen. Stalaktiten und Stalagmiten. Oder, wie heissen diese Viecher?
Ich bin die Stimme des Volkes!
nie mam pretensji z tego powodu, ty za to jakiś nieszczęśliwy. Wymyśl jakiś konkurs z jury, które będzie cie przez następny rok gloryfikować!
und ich loesche euch alle!
noch keine Windeln gewechselt? Buah, das stinkt aber.
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 74
poprzednia |

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Brak wkładu własnego