Małysz i jego niemiecki

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 32
poprzednia |

jak oceniacie jego warsztat?, pytam poważnie
poważnie, to nie mam ochoty na linki
Takie rzeczy załatwiaj z diego, cielaku.
edytowany przez irkamozna: 19 wrz 2012
Cytat: irkamozna
poważnie, to nie mam ochoty na linki
Takie rzeczy załatwiaj z diego, cielaku.

czemu z Diego?
bo Diego to może zainteresuje
Bardzo lubie Malysza ale chlopaczek mowi potwornie po niemiecku w tym wywiadzie nie mozna go absolutnie zrozumiec
Cytat: Diego44
Bardzo lubie Malysza ale chlopaczek mowi potwornie po niemiecku w tym wywiadzie nie mozna go absolutnie zrozumiec

:(
no chyba nie wymagasz ode mnie zebym to analizowala nie
Cytat: Diego44
Bardzo lubie Malysza ale chlopaczek mowi potwornie po niemiecku w tym wywiadzie nie mozna go absolutnie zrozumiec

ja natomiast muszę go pochwalić, przynajmniej próbuje
jezeli juz probuje to najpierw niech to w szkole robi a potem przed kamerami
Nie, tylko mi go szkoda. Mam nadzieję, że tu nigdy nie wejdzie :D
edytowany przez [konto usunięte]: 21 wrz 2012
pjoter to jest lepiej zebym chlopaczkowi opowiadala jak on wspanialy z niemca i w tym przekonaniu bedzie sie dalej blaznil przeciez on moze sobie prywatnego nauczyciela zatrudnic lub wyjechac na oboz sportowy tylko ze sportowcam niemiecko jezycznymi i tam trzepac jezyk jak bym sie litowala nad ucznimi moimi to nic by sie nie nauczyli tu nie ma zmiluj sie jako sportowiec miedzynarodowej a i swiatowej slawy musi Adas paplac przynajmniej po angielsku i niemiecku na przyzwoitym poziomie a dlaczego to nie bede ci tlumaczyc Lothar Matthäus jezeli ci to nazwisko cos mowi blamowal sie przed kamerami po angielsku wszyscy byli oburzeni jak nie umiesz to sie naucz a nie zachowuj sie jak analfabeta a jak nie umiesz sie nauczyc to mow w mowie ojczystej to nie wyjdziesz na glupka
Tak właśnie gada większość Polaków, co zna niemiecki na poziomie "komunikatywnym". :)
Cytat: pjoter
Tak właśnie gada większość Polaków, co zna niemiecki na poziomie "komunikatywnym". :)

to nie umieja jezyka niemieckiego i tyle
Lothar Matthäus-legenda!
dla ciebie legenda dla wielu niemcow palant ktory nie umie sie ani po niemiecku ani po angielsku wyslowic to pamietaja mu ludzie ze stal przed kamera i dukal jedno zdanie a ze byl dobrym sportowcem to juz nie
Cytat: Diego44
dla ciebie legenda dla wielu niemcow palant ktory nie umie sie ani po niemiecku ani po angielsku wyslowic to pamietaja mu ludzie ze stal przed kamera i dukal jedno zdanie a ze byl dobrym sportowcem to juz nie

chyba, nie tylko on, ale w jego przypadku chyba tak nie wypominają:

dla mnie mówi szybko, znaczy dobrze :)
po niemiecku szybko nie znaczy dobrze , po angielsku nie umie sam sie do tego przyznal
edytowany przez Diego44: 21 wrz 2012
mowa niemiecka ma scisle okreslone struktury zdaniowe i tam lothar ma problemy
Co innego mowić przed kamerami, a co innego w domowym zaciszu - jak sietego nie trenowało to trudno się przemóc.
Adamowi nie za bardzo to wyszło, ale czego oczekujemy od blacharza-dekarza?
Z Wiki: "W 2010 roku zdał maturę i uzyskał wykształcenie średnie. Zna język niemiecki."
Jest to troche napisane na wyrost, ale coś tam zna :)
Ale, Asterixa na pewno nie czytał...
Cytat: irkamozna
Ale, Asterixa na pewno nie czytał...

ale ja czytam, to się liczy :). Fakt, że nie zawsze rozumiem, ale czytam :). Jak dobrze pójdzie, to w weekend skończe 1.
edytowany przez [konto usunięte]: 21 wrz 2012
Jasne, jak czytasz bez PONSia, to i nie dziwota. Jako Marsjanin z Wenus masz problemy z internetem, cielaku. To wiadomo od dawna. Ja się czasem sama siebie pytam, czy nie szkoda ci twego życia na to? Przecież nie widać u ciebie żadnych postępów w obu językach. Ja na twoim miejscu już bym dawno została rzeźnikiem, czy piekarzem, czy co...
Kopać doły u zochama: es macht Spaß und es bringt Glück!
nie wszytko w pons-ie jest to raz a dwa nie każdy ma zdolności językowe, myślisz, że jak kogoś zagadasz to jesteś lepsza?
Jak zwykle zaczyna się wchodzenie na ambicje, piekarz też musi znać niemiecki jak pracuje w Niemczech.
edytowany przez [konto usunięte]: 21 wrz 2012
tak
pjoter!
Ponawiam propozycję:
zalicz darmowy kurs niemieckiego na livemocha.com. Ale, od początku do końca. Bezwzględnie.
I, podczas kursu nie oszukuj. Rób wszystko, co ci każą.
On ci bardzo pomoże. My wszyscy jesteśmy tam lektorami przecież.
Po co ci te twoje wygłupy tutaj?
Daj sobie wreszcie siana.
To jest bardzo dobra propozycja.
strona nie jest po polsku, czy mi się wydaje...muszę konto założyć ? ale sekunde, tam jest od początkującego, nie ma niżej?
edytowany przez [konto usunięte]: 21 wrz 2012
pjoter, bitte, bist du wirklich so ein głąb?
Nie spodziewałam się tego po tobe.
Zapomnij o tym, cielaku!
edytowany przez irkamozna: 21 wrz 2012
beruhige dich!
Ich bin ruhig, cielaku!
http://www.livemocha.com/lerne-deutsch
edytowany przez irkamozna: 21 wrz 2012
Pewnie się już spociłeś, albo dostałeś stracha,co? Artykuły ze Szpigla są łatwiejsze.
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 32
poprzednia |