Odmiana przymiotnika - ćwiczenia

Temat przeniesiony do archwium.
Witam

Jestem tu nowa i mam taki problem. Jak wybieram ćwiczenie "Odmień przymiotnik" to nie wyświetlają mi się przymiotniki do odmiany. Czy ktoś z Was też tak ma?


Pozdrawiam
Zgłoś to do Admina.
naprawione
A dlaczego mi zablokowałeś konto?
mi czyli komu?
Cytat: klemens001
A dlaczego mi zablokowałeś konto?

piotrusiowi się widać należało
Nie "przegrzewajcie" Admina, bo nas wszystich wypierniczy.
Cytat: Lukar
mi czyli komu?

pjoter'owi
musiałeś zasłużyć
Cytat: Lukar
musiałeś zasłużyć

no ok, ale na dożywotniego bana?!
A nie zasługują na bana osoby, które nie wnoszą w to forum niczego oprócz nienawiści i złośliwości? ;)
Cytat: Blathmac
A nie zasługują na bana osoby, które nie wnoszą w to forum niczego oprócz nienawiści i złośliwości? ;)

czyli ty? bo nic na to forum nie wniosłeś, tylko:
"Też się zawiodłem na tym forum. Mam nadzieję, że nie jesteście germanistami, bo jeśli tak, to współczuję waszym uczniom. "

"Nie wiem dlaczego jesteś dla wszystkich taki niemiły. Kryzys wieku średniego w młodym wieku?
A może jakaś choroba neurodegeneracyjna? :) "

"Może by ktoś posłuchał jakbyś się zwracał do innych z trochę większą dozą kultury. "

Z taką kulturą to wracaj do gimnazjum.

Ja jestem kulturalny, ale jeżeli ktoś mnie obraża [niuniel] to nie widzę powodu, żeby darzyć szacunkiem osobę, która go do mnie nie ma.
Wiem, że każesz zacytować, ale są pousuwane te posty ;)
Poza tym, tak się składa, że jest jedno konto na te kilka języków. Nie muszę akurat tu pisać, bo udzielam się bardziej w angielskim.
Cytat: Blathmac
A nie zasługują na bana osoby, które nie wnoszą w to forum niczego oprócz nienawiści i złośliwości? ;)
Widzisz klemm-ens? Teraz się doczekałeś i noś z honorem!
Cytat: Blathmac
bo udzielam się bardziej w angielskim.

jeżeli w taki sam sposób jak tutaj, to wkrótce będzie ban
Tam nie ma mnie kto irytować, więc raczej w inny sposób :(
Tutaj chętnie bym pomógł, ale po pierwsze - zawsze mnie wyprzedzą czyjeś komentarze, po drugie - już na wstępie zostałem skreślony ze swoim pierwszym postem.
I koniec na ten temat. Już nic nie piszę.
edytowany przez Blathmac: 19 lut 2014
Cytat: Blathmac
Tam nie ma mnie kto irytować, więc raczej w inny sposób :(
Tutaj chętnie bym pomógł, ale po pierwsze - zawsze mnie wyprzedzą czyjeś komentarze, po drugie - już na wstępie zostałem skreślony ze swoim pierwszym postem.
I koniec na ten temat. Już nic nie piszę.
Taki cienkusz jesteś? Zupełny brak wiedzy i ambicji.
Jak umiesz, to rób, a nie skreślaj się. Rodzajniki chyba już znasz, c'nie, obrażalski jaiś.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie