SMS do Niemiec

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 79
poprzednia |
Czy zna ktos strony , gdzie mozna wysylac darmowe sms-y do sieci komorkowych w Nieczech
Z góry dzieki
mozesz sie zalogowac swoj telefon komrkowy na stronie www.idea.pl.
mozesz sobie tam załozyc skrzynke mBox...najlepiej by było gdybys miał telefon z sieci idea ale to nie ejst konieczne...tam w ranach tego konta masz do wysłania 30 smsów (długich) miesiecznie. mozna je wysyłac na wszystkie sieci bezpłatnie... dotyczy równiez wszystkich numerów komórkochych międzynarodowych....

pozdrawiam kornelia ;)
specjlista do spraw sprzadazy w jednym z salonów IDEI
kornelia to spotykamy sie na tym rozpoczeciu roku czy nie
specjlista do spraw sprzadazy w jednym z salonów IDEI
jak ty sie ladnie teraz nazywasz
pozdrawiam krzysiek
co jak co ale tu cie spotkac...
mówiłam ci ze pracuje w sobote i bede ok. 13:50 w chrzanowie
od zeszłej soboty o niczym innym nie marze jak tylko sie z Toba spotkac i pogadac ;)
Twoja ulubiona specjalistka d/s sprzedaży ;)
bierkoenig????
niezła ksywka...

pozdrawiam
no to super bo ja musze i tak czekac do 18 az aga skonczy zajecia
a ksywka nie wziela sie z niczego, udowodnie :)
wiec sie widzimy w sobote...juz nie moge sie docczekac ;)
bedziesz mi wtedy udowadniał ;)
do 18 musisz czekac?
mam nadzieje ze nie bedziesz kierowcą :P:P
bo przeciez przy soczku nie bedziemy siedzieć :P:P BIERKOENIG? a gdzie masz swoja BIERKOENIGIN?
ps. mBox ci działa? jesli nie to ci dam hasła do jakiegos konta bo ja mam ich sporo ;)

pozdrawiam.
Kornelia, bitte nochmal für Kleinkinder, ok? Also, wie geht das? Du loggst Dich bei idea ein, aber geht das auch mit nem Handy mit e-plus-Vertrag? Weil Du geschrieben hast, man muß nicht unbedingt idea haben. Hmmm..... Und dann? Wohin und wie geht das mit der Rechnung? Ich meine, keiner schenkt mir 30 sms einfach so, oder? Bitte, erklär' mir das kurz noch mal, ja?

Grüße
Lisa
witam serdecznie

wiec zrejestrujesz sobie numer telefonu na www.idea.pl
w lewym górnym rogu jest napis" zarejestruj sie"
mozna zarejestrowac kazdy numer... nawet stacjonarny
i tam z tej skrzynki mozna sobie bezpłatwnie wysyłac smsy na wszytkie sieci komórkowe rowniez miedzynarowodwe.
powodznia.
pozdrawiam
kornelia;)
Dzięki wielkie - również udało mi się to wykonać. Pozdrawiam.. gdyby nie to zalogowanie - to groziło okropnym rachunkiem telefonicznym - jak dobrze, ze Cię mamy!!!
ciesze sie bardzo, ze mogłam komus pomoc :)

w razie jakichkolwiek watpliwości słóżę rada

pozdrawiam
Kornelia ;)
A mi to nie działa :-( Pisze, ze moge wysylac tylko sms do idea... :-(
kornelia prosze pomoz mi chce wysylac smsy do niemiec. probuje zarejestrowac sie w mBox ale nie moge.prosze pomoz mi :(
kornelia dzieki udało mi sie gdyby nie ty to nie wiem co bym zrobila
cześć założyłam konto w mBox-sie ale nie moge wysłać sms-a do niemiec.Bardzo bym prosiła cię o pomoc,bo chciałabym napisać do męża.Pomocy.
ja nie umeim zalozyc tego m BOXu!!jak to mam zrobic..jak klikam na zaluz to wraca mi do mojej poszatkowej strony..jak tyo zzrobic??pomozciee!!
Kornelia
No pomoz kobieto. Chce wyslac SMS na niem komorke i cos bania. Chyba zle sie zarejestrowalam. Pomoz kobieto
Marlena
Marlena, moj e-mail: [email]
Dzieki wielkie!!!
co prawde w z Ideą juz nie mam nic wspolnego, ale postaram sie pomoc.
Często sie zdarza, ze w godzinach wieczornych kiedy siec jest pelna nie chce rejestrowac, sprobuj w moze jakos rano wejsc na www.idea.pl i krok po korku tak jak masz napisane zalogowac sie
zycze powodzenia.
pozdrawiam
Kornelia;)
no mi tez nie chce wysłać co jest nie tak pomocyyyyyyyyyy
pomóżcie mój mail to [email]
sorki ale zalogowalem sie na m-box i nie moge wyslac sms bardzo prosze o pomoc chcialbym miec wiekszy kontakt z dziweczyna
Nie moge zarejestrowac sie ,aby wysylac sms na komorke niemiecka .Robie krok po kroku i nic.
Aby wejsc w skrzynke mBox ,trzeba miec numer z idei,moze mi ktos podpowie.Dziekuje
Wysyłanie smsów do innych sieci jest możliwe tylko wtedy z owej mBoxowej skrzynki, kiedy masz telefon na abonament, możliwe że też odpowiednią taryfę, np. dla firm lub taką, gdzie abonament przekracza jakąś tam kwotę. Z telefonmi z niezarejestrowanym numerem w ideowej bazie danych (czyli na karte :)) nie ma tej fajnej możliwości. Pozdrawiam! :)
Mam telefon z plusa na abonament ,gdy wchodze w skrzynke mBoxu i zarejestruj sie to wyswietla mi sie strona glowna, czy nie ma innej mozliwosci.Prosze jeszcze o pomoc.
Co do wysyłania darmowych smsów wystarczy zalożyc niemieckiego maila, po czym zarejestrowac sie na niemieckiej stronie i można wysyłać do woli i ile się chce...
Free-sms ist kein Problem www.free-sms.de und alles ganz umsonst, oder www.5vor12.de, das müßte auch funktionieren, MfG Ingolf
jakos nie moge wyslac sms na niem nr zarejestrowalam sie i nic pisze tylko ze moge wyslac na siec idea
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 79
poprzednia |

« 

Zertifikat Deutsch