Zauważyliśmy, że masz włączony program do blokowania reklam.
Dzięki wyświetlanym reklamom możemy dostarczać Wam wszystkie materiały za darmo. Zawsze staramy się, żeby były to materiały najwyższej jakości.
Prosimy, rozważ popieranie i wspomaganie naszej pracy poprzez odblokowanie wyświetlania reklam na naszej stronie. Dziękujemy.

SMS do Niemiec

Temat przeniesiony do archwium
61-79 z 79
| następna
hallo König,

tu jest bezplatna bramka na SMSy

http://zygfrydstanke.webpark.pl/perfektkopy.html
Siemka mampytanko bo zarejtrowałem sie na stronie www.sms.ac ale nadal nie moge wysyłać esow za granice pisze mi coś takiego Activate Your Mobile Phone możesz coś poradzic pomoc ?? Napisz na maila [email] z Gory wielkie dzieki :)
kohanje tojest pruba
Witam
Pewnie te pytania nieraz się przewineły na tym forum ale mam problem z którym nie moge sobie poradzić. Należycie chodzi mi o darmową bramke sms do Niemiec. Czy ktoś zna takową lub jakiś sposób na wysyłanie sms-ów za darmo. Jeśli ktoś ma dobre chęci to prosze o pomoc na [gg] lub wyjaśnienie tego problemu tutaj na forum.
Dziękuje z góry za pomoc!
Pozdrawiam serdecznie
Witaj Kornelio :) (ładne masz imie) mam problem bo mam tela w plusmix i chciałbym wysłac smsa do niemiec z ideii ( orange) a nie moge bo pisze ze tylko moge wysłac esy do sieci orange , nigdzie indziej
czesc samotny26de szkoda ze cie tu nie ma smutno mi jest. nawe nie wiesz jak bardzo. poklikaj mi cos milego na pocztę, co tam u ciebie?jak zyjesz? bo jutro to się zalamie.please //kopciuszek_27
www.5vor12.de
http://suche.webcrawler.de/de.webs/search/web/kostenlos%2Bsms?engineset=de-only_oando&ito=1523&itc=82&adword=1
Czesc Korneli, ciekawi mnie tylko jak utworzyc taki mBOX, ja jestem posiadaczem numeru w sieci ide, ale zupelnie nie wiem jak to zrobic.Prosze pomoz mi bo musze jak najszybciej wyslac smsa do niemiec. Pozdrawiam. To moj email [email]
gdzie mozna???tak to w ogole wie ktos gdzie mozna znalezc darmowa bramke sms do niemiec???
kornelia chyba jest jednak kiepskim specjalistą!!tylko jak sie zarejstrujesz na numer idei to mozna wysylac smsy za granice z mboxa jak masz numer w innej sieci to nie dziala!bardzo mi przykro.
specjalista ds sprzedaży i promocji :)
a tak wogole to gdzie konkretnie kornalio pracujesz???
ludzie co wy za bbzdury piszecie!takze dementuje jak ktos mam popa tez moze korzystac z mboxa i wysylac bezplatnie smsy do niemiec
Jesli chcesz wysylac na polskie sieci to plus ma za free, era- wystarczy sie raz zalogowac wysylajac smsa z Twojej komorki (cena wg. Twojej teryfy) i tak samo idea. ale jesli chcesz pisac za free na niemieckie komorki to wejdz na www.sms.de i po zalogowaniu mozesz wysylac 2 smsy dziennie, albo mozesz wykupic sobie okreslona ilosc smsow. Pozdrawiam z Neubrandenburga
witam :)ptanie z całkiem innej beczki

Interesuje mnie taryfa(bez znaczenia czy Orange, Plus etc. /ale na karte) w której można rozmawiać z wybranym numerem za darmo? Jeżeli ktoś się orientuje lub wie jak mozna by było rozmawiać najtaniej? to proszę o radę.. :)) będe wdzięczna z góry dziękujeee *:*
hej!
zalogowałam się w idei ale nie mogę wysłać smsów o niemieckich sieci Pomóc mi C o mam zrobić?
Mozesz.... podac jak wpisac poprawnie numer niemiecki w multiboxie aby zostal wyslany.
na tej stronce jest uruchomiona usluga darmowych smsow miedzy innymi do Niemiec... ja nie korzystalam ale moze komus sie przyda...

http://sms.ikp.pl/
czy ktos wysylal juz smsa do niemiec ze strony www.idea.pl ? jak tak to niech mi ktos wytlumaczy jak dokladnie to zrobic.
;)
Dziękuje za założenia kąta :*
Temat przeniesiony do archwium
61-79 z 79
| następna

« 

Zertifikat Deutsch