Nienawidze angielskiego forum!!

Temat przeniesiony do archwium.
no moze przesadzilam ze slownictwem...moze od razu nie nienawidze ale tam sa straszmi ludzie..oni potrafia tak zjechal ludzi ze szok....:(
Ja też uważam że niektórzy ludzie na angielskim forum się trochę wymadrzają bo jeśli oni umią to o co pytasz to ty też powinienaś to umieć . A przecież nie każdy ma talent do nauki języków. Prawda ?
Ja też uważam że niektórzy ludzie na angielskim forum się trochę wymadrzają bo jeśli oni umią to o co pytasz to ty też powinienaś to umieć . A przecież nie każdy ma talent do nauki języków. Prawda ?
swieta racja...jak napisalam ze mnie bardziej niemiecki interesuje to juz nic mi nie chceili sprawdzac bo anilskiego nie lubie...a to takia wazny jezyk!!....po prostu chamstwo!!
Jak ci sie ludzie tam nie podobaja to po co szukac tam pomocy?????? Problem polega na tym ze wielu ludzi nie szuka tam pomocy tylko odwalenia za nich roboty i stad te zgryzliwe komentarze... Kazdy z nas ma swoje rzeczy do roboty i z checia czas poswieci na pomoc i porady ale nie na pisanie zadan i wypracowan za kogos - za takie rzeczy za moich czasow szkolnych sie placilo... A ze strona nazywa sie szlifuj swoj angielski to i raczej nie na miejscu jest pisanie bo mi zwisa nauka jezyka (jesli wiesz o co mi chodzi...) poniewaz jak nazwa sugeruje jest to strona poswiecona nauce i doskonalenia jezyka(jesli wiesz o co mi chodzi...)
Wiec twoje zale sa dl amnie na prawde niezrozumiale i bezpodstawne...
Pozdrawiam
Poza tym upraszczasz problem mowiac ze rekacja byla tylko dlatego ze powiedzialas ze wolisz niemiecki... Czy moze mam tu wkleic cale twoje wypowiedzi?????? Troche daleko jest od stwierdzenia ze nikt nie chcial za ciebie napisac pracy domowej bo ci zwisalo a od tego ze nikt nie chial ci pomoc bo wolisz niemiecki... Zycze wiekszych scislosci a nie wieszania psow na biuednych anglistach
Pozdrawiam
Jeżeli ktoś chce żeby za niego zrobić zadanie i pisze: "Proszę o 100 słówek na temat ..." to moim zdaniem śmierdzące lenistwo.

Ale wtedy nie odpowiadam: "mogłabym to zrobić/to dla dla mnie byłoby pestką ale nie chce mi się/ dla ciebie tego nie zrobię", bo to moim zdaniem też chamstwo.

Po prostu nic nie odpowiadam, albo dam odpowiedź na temat, a nie jakieś głupie komentarze.
Przejrzałam angielskie forum i mam wrażenie że błędy są po obu stronach, ludzie którzy oczekują że za nich się zrobi zadanie, i "anglicy" którzy wiedzą że umieją dobrze po angielsku i wyśmiewają się z "głupków" którzy mają ubogi język.
Nie ma perfekcyjnych ludzi - chamstwo wszedzie sie niestety wcisnie... Nie jest to jednak (przynajmniej w wiekszosci przypadkow) nasmiewanie sie z ubogiego jezyka delikwenta ale raczej problematycznosc owej "prosby"... Czasem naprawde rece opadaja jak pojawia sie post jeden za drugim: napiszcie mi kochani, przetlumaczcie mi te slowka (proste latwo dostepne w slowniku!!!!!! Poza tym jest troche slownikow pol-ang i ang pol na stronach www...), itp itd. Naprawde az sie "micha jarzy" jak sie przeczyta post-pytanie np czy znaczenie tego slowa w owym kontekscie jest poprawne tudziez czy mozecie mi wytlumaczyc dlaczego dana zasada gramatyczna.... Widac ze osoba tak probuje przynjamniej, podchodzi jakos do tematu, wklada swoj wysilek. I czasem niestety wyrywa sie ta zlosliwosc na post typu napiszcie to za mnie bo mi sie nie chce (byly takie przypadki...)
Pozdrawiam i zycze nam wszystkim wiecej cierpliwosci :-)
wszedlem na to forum zobaczyc co owa 'gosc' wypisuje!!! dziewczyno, ty jestes jakas niepowazna!!! nie za to ciebie wszyscy zjechalismy ze nie lubisz angielskiego, tylko za to ze:
wklejam twoj post ktory wszystko zaczal:
*********************************************************
witam!!mam big prosbe...musze napiasc na angielki wypracowanie na ok 150 do 200 slowek..hmm..moglby mi ktos pomoc??chcial dodac ze to najlepiej jak najprostrzymi slowami to niby ucze sie 3 rok ale jako 2 jezyk w lieceum wiec wiadomo co sie umie..a zadnie jest takie
Write a paragraph abaut something that is important to you. Choose one of these topics...
music, TV programmes, films, godgets, hairstyles, fashion, leisure activities, language, computer games...
trzeba ybrac jeda rzecz i rozwianac temat...czasy tez tylko te najprostrze terazniejsze..to co...moge na was iczyc???dla was to pestka a dla mnie to...no cos bardzo trudnego.......licze na was!!!
**********************************************************
w tym momencie stracilem do ciebie jakikolwiek szacunek, po prostu nie mowisz prawdy. ciesz sie ze nigdy ciebie nie uczylem/i nigdy tej watpliwej przyjemnosci miec nie bede!

a co do niemieckiego: przypuszczam, ze 90% anglistow sie go uczy, wiec nie mamy nic do tego jezyka. i wcale nie uwazam ze nie lubimy ciebie za to, ze ty nie lubisz angielskiego.

szkoda mi slow, na twoje zachowanie. nie chce ciebie obrazac wiec sobie daruje reszte tego, co planowalem napisac... pzdr.
https://www.ang.pl/Kochane_ludki_pomozcie1_9044.html


germanisci! poczytajcie i ocencie sami, pzdr.
>jak napisalam ze mnie bardziej niemiecki interesuje to
>juz nic mi nie chceili sprawdzac bo anilskiego nie lubie..

ty NIC nie dalas do sprawdzenia.
ty napisalas 'napiszcie ZA MNIE'
hmmm...widze ze ciekawe rzeczy sie tu dzieja:)...klutnia??..i ktos nielz eklamie...racja tez potepiam to co ona zrobila...i jeszze bredzi...no cuz....zdazaja sie tacy....ale szkoda slow....i ktos jescze napisal ze na ang sie wymadrzaja...w slifuj swoj ang raz bylam i tak mi odpisali ee...no jakby z wyzszoscia na moje pytanie....ale nie jest tak zlee!!!..ps...polecacie metode callana na nauke ang i neimieckiego??:)
Weście się do nauki lepiej a nie wyzywacie na siebie wzajemnie no a weekend czyli czas na nauke. Pozdrowienia dla wszystkich co nie maja wolnych nawet weekendów.
Na angielskie forum wchodzi się po to aby podyskutować o angielskim i wszystko co z nim związane. Jeżeli ktoś tam tylko wchodzi żeby oświadczyć, że go niemiecki bardziej interesuje to nawet szkoda mi komentować zachowanie tej osoby.
Jejku nie zwróciłem uwagi, że ludzie dyskutowali o tym 2 lata temu
Heh..tez nie wiedziałam, ale czasem mozna ...posmiać, bo coz mozna zrobic z takim wypadku? Ludziom to sie wydaje, ze kazdy jest na jego usługi i tak jak oni chcą to ma być...przygnebiające stado egoistów...
Dziwne, ze ludzie sa tacy dumni z tego ze mowia po angielsku, przeciez dzisiaj to najabrdziej oklepany jezyk i prawie kazdy lepiej lub gorzej mowi po angielsku. Poza tym aby znalezc prace sam angielski nie wystarcza, dobra znajomosc innych jezykow jest atutem.
Temat przeniesiony do archwium.