rozmowy prez gg

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 93
poprzednia |
chcalabym rozmawiac przez gg z kims po niemiecku czy to jest za darmo?????
ja moge - studiuje germanistyke!
meinst Du,-Ich kann auf Deutsch oder ich kann umsonst ? ;-))
to super moj nr gg to 561 44 55
ich heisse monika ich. ich wohne in hamburg. ich möchte sprechen;)
Tak. To jest za darmo.

Polecam mój nr g-g:
7200934
ja polecam swoj

2208891
Może pogadamy kiedys na gg??? Odpisz.
Pdaj mi nr gg studencie germanistyki,wenn du es machen kannst,meine nr ist: 2696879,ich habe feste Verbindung.Ich warte auf die baldige Antwort von Dir, herzliche Grusse.
ja mieszkam w Bremen, mowie po niem. co najmniej niezle :) jesli ktos chce: 1150494. pozdrawiam serdecznie :)
hej kto pogada ze mną auf Deutsch? czekam z niecierpliwoscią :))) mój nr [gg]
Und wer bist Du ueberhaupt Hinker? Sprichst Du Polnisch oder Deutsch? Ich habe mein Studium gerade beendet und kann mit dir gerne etwas Deutsch sprechen...
Ich möchte gut deutsch lernen!!!
(Chcę się dobrze nauczyć niemieckiego!!!!)
no właśnie ja tez bym chciała pogadac na gg z kimś po niemiecku, w końcu studiuje germanistyke...:):) przydało by się troche deutscha i w wolnych chwilach. Mój nr gg. 2780399 Ich warte auf Dir!!!
Ich auch
schreibt einfach, wenn ihr quatschen wollt: 3096569

schreibt aber hinzu, dass ihr aufgrund dieser seite mich anspricht... antworte nämlich nicht jedem:o)))
hej tez chetnie pogadam z kims po niemiecku:P zwlaszcza z kims z germanistyki a juz z uamu to malina:) chcialabym sie dowiedziec ja wygladaja studia w poznaniu itd moj nr [gg]
bardzo prosze o pomoc! matura sie zbiza wielkimi krokami(tzn. pisze ja dopiero za rok), ale niestety czuje ze ja nic nie umiem, wiec nie mam na co czekac..chodze na kurs, ale ciagle mam jakies blokady ktore powoduja, ze nie umiem sie wyslowic, a o pisaniu to juz nie wspominam:/ jezeli jestes cierpliwa osoba i chcesz mi pomoc napisz do mnie jak najszybciej to jest moj numer gg : 3997608
vvvbvnfg
tak
ja chętnie pogadam 5242818 :)))))))))
osobiście odradzam rozmowy z kimś kto dopiero uczy sie niemieckiego ponieważ wzajemnie wpaja sie sobie różne błędy
polecam komunikator odigo, można pogadać z ludzmi z calego świata między innymi z rodowitymi niemcami; sie werden euch kein schlechtes Deutsch beibringen ;-)
:] wuerde ich nicht sagen :] doch von einem echten deutschen hab ich gehort "ich fliege NACH TUERKEI" :]
hi du kannst auch mit mir reden:-) und übrigens Moin roberciq! mein [gg] hab` fast immer Lust
A oto mój numer [gg]
hahahah Gumiś ja cię znam! hahaha Dobre sobie....!
TAK ?? ?? ??
Ja też z chęcią popiszę. Choć może mój niemiecki nie jest tak dobry jak niektórych tutaj, to do rozmów jestem chętna :))
3[tel]:)
nie ma to jak roztrzepanie... a to mój numer :) 4851323
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 93
poprzednia |

« 

Pomoc językowa

 »

Studia językowe